Povezane vesti

Ko je najveći krivac za ispadanje Srbije sa Mundijala – hit komentari i realnost reprezentacije

Ko je najveći krivac za ispadanje Srbije sa Mundijala – hit komentari i realnost reprezentacije

Nova 03.12.2022
Javnost je mnogo očekivala, ali malo dobila Fudbalska reprezentacija Srbije oprostila se od Mundijala u Kataru već u grupnoj fazi, jer je iz tri meča sakupila svega jedan bod. „Orlovi“ su od prvog duela sa Brazilom (0:2) imali mnogo problema… »
Bogdanović: Žena mi je rekla da nisam pogrešio, trebalo je samo da kažem "određene supruge"

Bogdanović: Žena mi je rekla da nisam pogrešio, trebalo je samo da kažem "određene supruge"

Radio 021 03.12.2022
Stručni konsultant RTS-a Rade Bogdanović je posle utakmice reprezentacije Srbije sa Švajcarskom pokušao da objasni svoju izjavu o suprugama fudbalera, koja je naišla na osudu dela javnosti. Bogdanović se nije izvinio, kazao je da mu je njegova žena… »
Bogdanović: Žena mi rekla da nisam pogrešio, trebalo da kažem „određene supruge“

Bogdanović: Žena mi rekla da nisam pogrešio, trebalo da kažem „određene supruge“

N1 Info 03.12.2022
Stručni konsultant Radio-televizije Srbije Rade Bogdanović je posle utakmice reprezentacije Srbije sa Švajcarskom pokušao da objasni svoju izjavu o suprugama fudbalera, koja je naišla na osudu dela javnosti. Bogdanović se nije izvinio, kazao je da… »
VIDEO Šta se dešavalo u hotelu: Srpski jutjuber upao u smeštaj srpskih fudbalera u Kataru

VIDEO Šta se dešavalo u hotelu: Srpski jutjuber upao u smeštaj srpskih fudbalera u Kataru

Nova 03.12.2022
Delovalo je da su srpski fudbaleri potpuno izolovani od svih, ali možda ipak nije bilo tako. Fudbaleri Srbije eliminisani su sa Mundijala nakon poraza od Švajcarske sa 3:2 u trećem kolu grupe G, a onda su isplivala mnoga pitanja. Srbija je bila… »
Svi problemi Srbije u Kataru: Kako se raspala Piksijeva „besna mašina“

Svi problemi Srbije u Kataru: Kako se raspala Piksijeva „besna mašina“

Nova 03.12.2022
Prokletstvo fudbala je da vas nekako uvek minuti dele od heroja ili tragičara, da jedan potez odlučuje o prolasku u sledeću rundu, ali i to da svi znaju sve nakon što sudija odsvira kraj. Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s. Kada je u… »
Poznato kada se fudbaleri vraćaju u Srbiju nakon eliminacije

Poznato kada se fudbaleri vraćaju u Srbiju nakon eliminacije

Nova 03.12.2022
Poznato je kad se fudbaleri vraćaju u Srbiju. Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s. Fudbaleri Srbije će u 11 po lokalnom, odnosno u 9 po srpskom vremenu krenuti iz Dohe. Avion iz Katara bi trebalo da sleti na aerodrom „Nikola Tesla“ u… »
Mitrović ju je video na tribinama i na tri sekunde zaboravio sav bol VIDEO

Mitrović ju je video na tribinama i na tri sekunde zaboravio sav bol VIDEO

Nova 03.12.2022
Ako vas neko pita šta je ljubav, neka vam i ovaj snimak ostane pri ruci. Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s. Srbija je eliminisana sa Mundijala nakon poraza od Švajcarske sa 3:2 u trećem kolu Svetskog prvenstva. Izabranici Dragan… »
Podatak koji će tek da peče: Srbija bi bila prva u grupi, a ovako nas razbija jedno pitanje

Podatak koji će tek da peče: Srbija bi bila prva u grupi, a ovako nas razbija jedno pitanje

Nova 03.12.2022
Srbija je završila Svetsko prvenstvo nakon grupne faze, a sve je moglo da bude drugačije. Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s. Srbija je osvojila samo jedan bod u tri susreta. Dva poraza od Švajcarske sa 3:2 i od Brazila 2:0, te remi sa… »
Sve fotografije i snimci haosa: Prostački potezi, Vanja gušio Džaku, psovke sudiji, rasekotina i šamari navijača

Sve fotografije i snimci haosa: Prostački potezi, Vanja gušio Džaku, psovke sudiji, rasekotina i šamari navijača

Nova 03.12.2022
Srbija je eliminisana sa Mundijala. Švajcarska je sa 3:2 izbacila "orlove" sa Svetskog prvenstva u susretu koje su obeležile tenzije. Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s. Uspeli su Švajcarci da preokrenu nakon što je Srbija vodila sa… »
VIDEO Memedović tražio od Bogdanovića da se izvini ženama: Njegova priča o kritici supruge je izazvala cunami reakcija

VIDEO Memedović tražio od Bogdanovića da se izvini ženama: Njegova priča o kritici supruge je izazvala cunami reakcija

Nova 03.12.2022
Odgovor Radeta Bogdanovića na optužbe da je loše rezultate fudbalera svalio na supruge. Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s. Fudbaleri Srbije su poraženi sa 3:2 od Švajcarske u trećem kolu grupne faze Mundijala, a nakon meča je i u… »
Srbija srušila snove i legendi: Pogledajte reakciju Etoa na gol Kameruna, prekinuo slavlje zbog „orlova“ VIDEO

Srbija srušila snove i legendi: Pogledajte reakciju Etoa na gol Kameruna, prekinuo slavlje zbog „orlova“ VIDEO

Nova 03.12.2022
Pred poslednje kolo u grupi G sve ekipe su imale matematičke šanse da izbore prolazak dalje. Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s. Kamerun je uspeo da savlada Brazil sa 1:0 kasnim pogotkom Vinsenta Abubakara u 92. minutu, a onda su svi… »
„Ja sam u životu imao tri autoriteta“: Kako se Rade Bogdanović „izvinio“ zbog izjava o ženama fudbalera na RTS…

„Ja sam u životu imao tri autoriteta“: Kako se Rade Bogdanović „izvinio“ zbog izjava o ženama fudbalera na RTS…

Danas 03.12.2022
Stručni konsultant RTS-a Rade Bogdanović imao je ponovo nastup na toj televiziji nakon jučerašnje utakmice reprezentacije Srbije, a i pored zahteva voditelja programa Jovana Memedovića da to učini, uspešno je izbegao da uputi izvinjenje ženema… »

Vesti dana »