Povezane vesti

Neće da čuva za džabe unuke: Snaja se na društvenim mrežama požalila na svekrvu, a umesto razumevanja, usledilo je…

Neće da čuva za džabe unuke: Snaja se na društvenim mrežama požalila na svekrvu, a umesto razumevanja, usledilo je…

Blic 03.12.2022
Bake i deke su veliki i bitan faktor u odrastanju svakog deteta. Upravo zato, većina njih jedva čeka da im sinovi i ćerke daju decu na čuvanje. Međutim, jedna majka je podelila ne baš lepu ispovest o tome kako njena svekrva želi da čuva decu, ali… »
Svekrva mi svaki dan čuva decu, ali ono što traži je nečuveno! Snaja oplela, a svi su stali na bakinu stranu - čak i muž

Svekrva mi svaki dan čuva decu, ali ono što traži je nečuveno! Snaja oplela, a svi su stali na bakinu stranu - čak i muž

Mondo 03.12.2022
Jedna majka je ostala u čudu kada joj je svekrva zatražila novac... Evo o čemu je reč! Jedna majka je ostala u čudu kada joj je svekrva zatražila novac... Evo o čemu je reč! Uglavnom su novopečenim roditeljima bake i deke najveća podrška u… »
Svekrva mi čuva decu, a zauzvrat traži nešto nezamislivo: Snaja se javno požalila pa dobila hladan tuš! Niko nije na…

Svekrva mi čuva decu, a zauzvrat traži nešto nezamislivo: Snaja se javno požalila pa dobila hladan tuš! Niko nije na…

Kurir 03.12.2022
Mnogim roditeljima bake i deke pomažu u čuvanju dece kada su oni na poslu jer to rade iz ljubavi. Međutim, jedna majka požalila se na svoju svekrvu, koju inače voli, nakon što je za čuvanje njihove dece zatražila novac. Šokirana njenim zahtevom… »

Vesti dana »