Povezane vesti

Crvena zvezda povlači dres sa brojem 11 u čast Džajića

Crvena zvezda povlači dres sa brojem 11 u čast Džajića

Politika 03.12.2022
Skupština fudbalskog kluba Crvena zvezda potvrdila je danas odluku Upravnog odbora kluba o povlačenju dresa sa brojem 11 u čast Dragana Džajića, saopštio je klub na svom zvaničnom sajtu. „Nema reči kojima bih mogao da se zahvalim na velikom… »
Crvena zvezda povlači iz upotrebe dres sa brojem 11 u čast Dragana Džajića

Crvena zvezda povlači iz upotrebe dres sa brojem 11 u čast Dragana Džajića

Euronews 03.12.2022
U znak poštovanja prema Draganu Džajiću, dres sa brojem 11 se povlači iz upotrebe! Tim potezom, trećoj Zvezdinoj zvezdi će se na još jedan način odati priznanje za sve ono što je učinio za klub, a broj 11 će posle 12 (posvećen navijačima… »
Džajić emotivan zbog povlačenja dresa: Mislio sam da će da mi potekne suza – do kraja života ću pomagati Zvezdi!

Džajić emotivan zbog povlačenja dresa: Mislio sam da će da mi potekne suza – do kraja života ću pomagati Zvezdi!

Hot sport 03.12.2022
Još jednom su mu se zahvalili. Još ranije, Crvena zvezda, donela je odluku da se dres sa brojem 11 povuče iz upotrebe u čast Dragana Džajića. Ovo će biti treći dres povučen dres u Zvezdinoj istoriji, nakon broja 12 u čast navijačima i broja 26… »
Zvezda povlači dres sa brojem 11 u čast Dragana Džajića

Zvezda povlači dres sa brojem 11 u čast Dragana Džajića

Sport klub 03.12.2022
Skupština fudbalskog kluba Crvena zvezda potvrdila je odluku Upravnog odbora o povlačenju dresa sa brojem 11 po završetku tekuće sezone, u čast Dragana Džajića. „Nema reči kojima bih mogao da zahvalim na velikom priznanju kao što je povlačenje… »

Vesti dana »