Povezane vesti

Retorika se zaoštrava dok se čeka na konačni dogovor Beograda i Prištine

Retorika se zaoštrava dok se čeka na konačni dogovor Beograda i Prištine

N1 Info 03.12.2022
Uskoro bi trebalo da dođe do sastanka na najvišem visokom nivou o Kosovu, odnosno da za isti sto sednu predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Kosova Aljbin Kurti. To je za prištinske medije najavio posrednik Evropske unije za dijalog Miroslav… »
Dačić: Vučić će odlučiti da li će u Tiranu, Srbija jasno rekla šta su crvene linije

Dačić: Vučić će odlučiti da li će u Tiranu, Srbija jasno rekla šta su crvene linije

Danas 03.12.2022
Sam predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, odlučiće da li će ići na samit Evropske unije i Zapadnog Balkana u utorak, 6. decembra, u Tirani, izjavio je danas ministar spoljnih poslova Srbije, Ivica Dačić. Rekao je i da u vezi s predlozima rešenja… »
Dačić: Vučić će odlučiti da li će u Tiranu, Srbija jasno rekla šta su crvene linije

Dačić: Vučić će odlučiti da li će u Tiranu, Srbija jasno rekla šta su crvene linije

Insajder 03.12.2022
Sam predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, odlučiće da li će ići na samit Evropske unije i Zapadnog Balkana u utorak, 6. decembra, u Tirani, izjavio je danas ministar spoljnih poslova Srbije, Ivica Dačić. Rekao je i da u vezi s predlozima rešenja… »
Dačić o predlozima rešenja: Srbija jasno rekla šta su naše crvene linije

Dačić o predlozima rešenja: Srbija jasno rekla šta su naše crvene linije

N1 Info 03.12.2022
Da li će ići na samit Evropske unije i Zapadnog Balkana u Tiranu, odlučiće sam predsednik Srbije, rekao je šef diplomatije Ivica Dačić. O predlozima rešenja odnosa sa Prištinom, koji se stavljaju pred Srbiju, kaže - treba sačekati pa videti… »

Vesti dana »