Povezane vesti

Dačić: Srbija je jasno rekla šta su naše crvene linije, Vučić će sam odlučiti da li će u Tiranu

Dačić: Srbija je jasno rekla šta su naše crvene linije, Vučić će sam odlučiti da li će u Tiranu

Nova 03.12.2022
Da li će ići na samit Evropske unije i Zapadnog Balkana u Tiranu, odlučiće sam predsednik Srbije, rekao je šef diplomatije Ivica Dačić. O predlozima rešenja odnosa sa Prištinom, koji se stavljaju pred Srbiju, kaže - treba sačekati pa videti… »
Dačić: Vučić će sam odlučiti da li će učestvovati na samitu u Tirani ili ne

Dačić: Vučić će sam odlučiti da li će učestvovati na samitu u Tirani ili ne

RTS 03.12.2022
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da će predsednik Srbije Aleksandar Vučić sam odlučiti da li će učestvovati na samitu Evropske unije i Zapadnog Balkana u Tirani ili ne. Ministar Dačić je rekao da "koju god odluku da donese ona… »
Analitičari: Beograd bez formiranja ZSO nema prostora za razgovor sa Prištinom

Analitičari: Beograd bez formiranja ZSO nema prostora za razgovor sa Prištinom

Vesti online 03.12.2022
O odlasku u Tiranu na Samit lidera Zapadnog Balkana predsednik će odlučiti sam, a odluka će biti u interesu Srbije – rekao je ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Napredak u dijalogu Beograda i Prištine ne vidi bez pritiska na Kurtija i dodaje… »
Dačić: Vučić će sam odlučiti da li će učestvovati na samitu u Tirani ili ne

Dačić: Vučić će sam odlučiti da li će učestvovati na samitu u Tirani ili ne

Euronews 03.12.2022
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da će predsednik Srbije Aleksandar Vučić sam odlučiti da li će učestvovati na samitu Evropske unije i Zapadnog Balkana u Tirani ili ne . "Koju god odluku da donese ona će biti u interesu… »
Milivojević: Situacija na KiM u tački ključanja, na putu smo novih eskalacija

Milivojević: Situacija na KiM u tački ključanja, na putu smo novih eskalacija

Insajder 03.12.2022
Bivši diplomata Zoran Milivojević rekao je komentarišući situaciju na KiM da smo odavno na tački ključanja i tek smo izašli iz krize oko tablica koja se ciklično ponavlja zahvaljujući jednostranim potezima u Prištini. Mi smo na putu da imamo… »
Milivojević: Situacija na KiM u tački ključanja, na putu smo novih eskalacija

Milivojević: Situacija na KiM u tački ključanja, na putu smo novih eskalacija

RTS 03.12.2022
Bivši diplomata Zoran Milivojević rekao je komentarišući situaciju na KiM da smo odavno na tački ključanja i tek smo izašli iz krize oko tablica koja se ciklično ponavlja zahvaljujući jednostranim potezima u Prištini. Mi smo na putu da imamo… »

Vesti dana »