Povezane vesti

„Nismo zaslužili da se mučimo“: Selektor Argentine o svim problemima, jedva čeka megdan s Holandijom

„Nismo zaslužili da se mučimo“: Selektor Argentine o svim problemima, jedva čeka megdan s Holandijom

Nova 04.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Argentine Lionel Skaloni izjavio je u Dohi, posle pobede nad Australijom sa 2:1 i plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva, da je zadovoljan prolazom, i dodao da njegov tim "nije zaslužio da se muči" na kraju meča… »
Van Gal: Možemo da budemo prvaci sveta

Van Gal: Možemo da budemo prvaci sveta

Danas 04.12.2022
Selektor holandske fudbalske reprezentacije Luj van Gal izjavio je juče u Dohi posle pobede na SAD da je na poluvremenu i pored vođstva njegove ekipe od 2:0 bio spreman za kritiku. Holandija je sinoć izborila plasman u četvrtfinale Svetskog prvenstva… »
Skaloni pred četvrtfinale: Holandija? Istorijski protivnik

Skaloni pred četvrtfinale: Holandija? Istorijski protivnik

Sport klub 04.12.2022
Selektor Argentine Lionel Skaloni govorio je o pobedi svoje reprezentcije nad Australijom i predstojećem meču četvrtfinala protiv selekcije Holandije. Argentinci su u osmini finala opravdali ulogu favorita i eliminisali Australiju. Gaučosi su pobedili… »
Kasper Rud: Želeo bih da vidim Mesija i Ronalda u finalu Mundijala

Kasper Rud: Želeo bih da vidim Mesija i Ronalda u finalu Mundijala

Politika 04.12.2022
LONDON – Najbolji norveški teniser Kasper Rud izjavio je da bi voleo da se fudbalske reprezentacije Argentine i Portugalije sastanu u finalu Svetskog prvenstva, koje se održava u Kataru. Argentina je izborila plasman u četvrtfinale, pošto je sinoć… »
Selektor Australije: Ponosan sam, u fudbal mora da se uloži

Selektor Australije: Ponosan sam, u fudbal mora da se uloži

Sport klub 04.12.2022
Selektor reprezentacije Australije Grejem Arnold izjavio posle poraza od Argentine (2:1) da je veoma ponosan na svoje fudbalere. Australija je u nadoknadi vremena imala zicer za produžetak i pružila je jak otpor dvostrukom šampionu sveta. „Rekao sam… »
Mesi je pronašao svog Robina

Mesi je pronašao svog Robina

Sputnik 04.12.2022
Leo Mesi je novom majstorskom partijom na Mundijalu trasirao Argentini put u četvrtfinale, gde ih čeka Holandija, a u duelu sa Australijom (2:1) još jednom se videlo koliko je za desetku „gaučosa“ važno prisustvo Enca Fernandesa na terenu… »

Vesti dana »