Povezane vesti

Sin prebijene žene na Karaburmi se oglasio: "Krvnički je davio i udarao pesnicama u glavu!" Samo 1 čovek skočio u pomoć

Sin prebijene žene na Karaburmi se oglasio: "Krvnički je davio i udarao pesnicama u glavu!" Samo 1 čovek skočio u pomoć

Mondo 04.12.2022
Oglasio se sin žene koja je brutalno prebijena na pijaci na Karaburmi. Oglasio se sin žene koja je brutalno prebijena na pijaci na Karaburmi. Na društvenoj mreži "Instagram" se pojavio snimak jezivog nasilja na pijaci na Karaburmi. Na profilu "Stop… »
„Kao furija se zaleteo na moju majku i krenuo da je udara pesnicama“: Sin pretučene žene sa pijace tvrdi da je nasilnik…

„Kao furija se zaleteo na moju majku i krenuo da je udara pesnicama“: Sin pretučene žene sa pijace tvrdi da je nasilnik…

Nova 04.12.2022
Snežana C. (60), prodavačica sa jedne beogradske pijace, pretrpela je juče stravično nasilje od strane svog kolege M.T. (48), koga na pijaci meštani znaju pod imenom Valjevac. Snimci ovog jezivog zlostavljanja izazvali su gnev kod korisnika… »
Pojavio se Novi snimak jezivog nasilja Na pijaci u Beogradu: Muškarac pretukao ženu, tužilaštvo se oglasilo! Evo šta je…

Pojavio se Novi snimak jezivog nasilja Na pijaci u Beogradu: Muškarac pretukao ženu, tužilaštvo se oglasilo! Evo šta je…

Kurir 04.12.2022
Redakciji Kurira stigao je novi snimak jezivog nasilja iz drugog ugla koje se juče ujutru dogodilo na pijaci na Karaburmi u Beogradu. 00:30 Novi snimak jezivog nasilja na Karaburmi Kako je sin pretučene žene i objasnio za Kurir siledžija je krvnični… »
"Počeo je krvnički da je davi": Sin pretučene žene opisuje dramu na pijaci na Karaburmi: Iz čista mira se zaleteo na moju…

"Počeo je krvnički da je davi": Sin pretučene žene opisuje dramu na pijaci na Karaburmi: Iz čista mira se zaleteo na moju…

Blic 04.12.2022
- Moja majka je juče ujutru otišla na pijacu u Beogradu u ranim jutranjim časovima i tamo je pretučena od strane starijeg muškarca koji je brutalno nasrnuo na nju - rekao je sin žene na koju je, kako se sumnja, nasrnuo muškarac. On dalje… »

Vesti dana »