Povezane vesti

Jevtić: I mi južno od Ibra smo blizu crvenih linija i napuštanja institucija

Jevtić: I mi južno od Ibra smo blizu crvenih linija i napuštanja institucija

N1 Info 04.12.2022
Gradonačelnik Štrpca Dalibor Jevtić izjavio je da postoji mogućnost da i Srbi južno od Ibra napuste institucije Kosova, ističući da se ne poštuju važeći zakoni koji se tiču prava srpske i ostalih nevećinskih zajednica. Jevtić je rekao da je… »
Jevtić: Nismo daleko od odluke da i mi, južno od Ibra, napustimo institucije

Jevtić: Nismo daleko od odluke da i mi, južno od Ibra, napustimo institucije

Insajder 04.12.2022
Gradončcelnik Štrpca, Dalibor Jevtić, izjavio je da postoji mogućnost da i Srbi južno od Ibra napuste kosovske institucije, navodeći da premijer privremenih prištinskih institucija, Aljbin Kurti, tumači zakone na način koji mu odgovara i da se na… »
Jevtić: Srbi južno od Ibra su blizu odluke o napuštanju institucija

Jevtić: Srbi južno od Ibra su blizu odluke o napuštanju institucija

Telegraf 04.12.2022
Jevtić je rekao da su Srbi razočarani zbog ćutanja međunarodne zajednice na sve ono što Kurti radi. Gradonačelnik Štrpca Dalibor Jevtić izjavio je da da postoji mogućnost da i Srbi južno od Ibra napuste kosovske institucije, navodeći da… »
Gradonačelnik Štrpca: Nismo daleko od odluke da i mi, južno od Ibra, napustimo institucije

Gradonačelnik Štrpca: Nismo daleko od odluke da i mi, južno od Ibra, napustimo institucije

Sputnik 04.12.2022
Gradonačelnik Štrpca Dalibor Jevtić izjavio je da postoji mogućnost da i Srbi južno od Ibra napuste prištinske institucije, navodeći da Aljbin Kurti tumači zakone kako mu odgovara i da se na Kosovu i Metohiji ne poštuju važeći zakoni koji… »
Srbi južno od Ibra nisu daleko od napuštanja institucija

Srbi južno od Ibra nisu daleko od napuštanja institucija

Pravda 04.12.2022
Gradonačelnik Štrpca Dalibor Jevtić izjavio je da da postoji mogućnost da i Srbi južno od Ibra napuste kosovske institucije, navodeći da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti tumači zakone na način koji mu odgovara i dane KiM… »
Jevtić: Nismo daleko od odluke da i mi, Srbi južno od Ibra, napustimo prištinske institucije

Jevtić: Nismo daleko od odluke da i mi, Srbi južno od Ibra, napustimo prištinske institucije

Blic 04.12.2022
Gradonačelnik Štrpca Dalibor Jevtić izjavio je da da postoji mogućnost da i Srbi južno od Ibra napuste kosovske institucije, navodeći da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti tumači zakone na način koji mu odgovara i dane KiM… »
Jevtić: Nismo daleko od odluke da i mi, južno od Ibra, napustimo institucije

Jevtić: Nismo daleko od odluke da i mi, južno od Ibra, napustimo institucije

Euronews 04.12.2022
Gradonačelnik Štrpca Dalibor Jevtić izjavio je da da postoji mogućnost da i Srbi južno od Ibra napuste kosovske institucije, navodeći da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti tumači zakone na način koji mu odgovara i i da se… »

Vesti dana »