Povezane vesti

Košarkaši Crvene zvezde protiv Studentskog centra nastavili seriju pobeda

Košarkaši Crvene zvezde protiv Studentskog centra nastavili seriju pobeda

Politika 04.12.2022
PODGORICA – Košarkaši Crvene zvezde pobedili su večeras u Podgorici ekipu Studentskog centra rezultatom 92:76 (26:21, 23:18, 19:28, 24:9) u meču devetog kola regionalne ABA lige. Najefikasniji u ekipi iz Beograda bio je Nemanja Nedović sa 16 poena… »
Derbi nije mogao da parira do kraja - Zvezdina sedma u nizu pred Partizan

Derbi nije mogao da parira do kraja - Zvezdina sedma u nizu pred Partizan

Sportske.net 04.12.2022
Košarkaši Crvene zvezde savladali su SC Derbi na gostovanju u "Morači" sa 76:92 (21:26, 18:23, 28:19, 9:24) u okviru 9. kola AdmiralBet ABA lige. Nimalo lak susret za regionalnog i srpskog šampiona... Meč koji je iziskivao mnogo energije, imajući u… »
Ludnica u Aleksandrovcu, igokea slavila: Magični Rej obeležio veče sa indeksom 44!

Ludnica u Aleksandrovcu, igokea slavila: Magični Rej obeležio veče sa indeksom 44!

Hot sport 04.12.2022
Revolveraški obračun u Aleksandrovcu! Igokea je u okviru 9. kola ABA lige na svom terenu dočekala ekipu MZT-a. Svi prisutni mogli su da uživaju u bravurama na obe strane terena, jer je viđen jedan meč visokog napadačkog kvaliteta. Nakon 40 minuta… »
Partizan dominirao - ceo tim slavio na terenu! Crno-beli razbili Budućnost na delove, napravili egzibiciju od derbija!

Partizan dominirao - ceo tim slavio na terenu! Crno-beli razbili Budućnost na delove, napravili egzibiciju od derbija!

Mondo 04.12.2022
Partizan deklasirao Budućnost 106:77. Igrači pregazili Podgoričane, a u završnici utrčali na parket da proslave lepe poteze Gregora Glasa. Partizan deklasirao Budućnost 106:77. Igrači pregazili Podgoričane, a u završnici utrčali na parket da… »
“Ja verujem u momke, momci veruju u mene”

“Ja verujem u momke, momci veruju u mene”

N1 Info 04.12.2022
Asvel, Cibona, Alba, Makabi, Partizan, Virtus, SC Derbi – spisak je ekipa koje je Crvena zvezda savladala od kako je Duško Ivanović na klupi zamenio Vladimira Jovanovića. U devetom kolu ABA lige, Zvezda je posle velike borbe slavila u Podgorici sa… »
Duško Ivanović o uspesima Zvezde: Verujem u igrače i oni u mene

Duško Ivanović o uspesima Zvezde: Verujem u igrače i oni u mene

Euronews 04.12.2022
Košarkaši Crvene zvezde sa novim trenerom Duškom Ivanovićem nastavili su trijumfalni niz i na gostovanju SC Derbiju. Crveno-beli su u Podgorici zabeležili sedmu pobedu za redom, vezali su četiri podviga u Evroligi, tri puta su slavili u AdmiralBet… »
Može da bude ponosan na svoje izabranike: Zvezda slavila, ali se pošteno oznojila!

Može da bude ponosan na svoje izabranike: Zvezda slavila, ali se pošteno oznojila!

Hot sport 04.12.2022
Pružili su dostojan otpor favorizovanom rivalu! Crvena zvezda slavila je na gostovanju ekipi SC Derbija u okviru ABA lige. Izabranici Duška Ivanovića na kraju su ostvarili ubedljivu pobedu, ali daleko od toga da je ona bila i laka. Izabranici trenera… »
Sedma pobeda Crvene zvezde zaredom

Sedma pobeda Crvene zvezde zaredom

Novi magazin 04.12.2022
Košarkaši Crvene zvezde i dalje ne znaju za poraz otkad ih kao glavni trener vodi Duško Ivanović. U nedelju su crveno-beli u Podgorici savladali SC Derbi rezultatom 92:76 i došli do sedme pobede u regionalnom takmičenju. Zvezda sada ima skor 7-1 u… »
Sedma pobeda Crvene zvezde zaredom

Sedma pobeda Crvene zvezde zaredom

N1 Info 04.12.2022
Košarkaši Crvene zvezde i dalje ne znaju za poraz otkad ih kao glavni trener vodi Duško Ivanović. U nedelju su crveno-beli u Podgorici savladali SC Derbi rezultatom 92:76 i došli do sedme pobede u regionalnom takmičenju. Zvezda sada ima skor 7-1 u… »
Čelična odbrana u finišu meča zvezdi donela ubedljiv trijumf: Stefan Lazarević je x faktor crveno-belih! (video)

Čelična odbrana u finišu meča zvezdi donela ubedljiv trijumf: Stefan Lazarević je x faktor crveno-belih! (video)

Hot sport 04.12.2022
Ivanović niže pobede na klupi beogradskog tima! Tačno u 17 časova u ‘Sportskom centru Morača‘ počeo je duel 9. kola Admiral bet ABA lige između domaćeg Studentskog Centra i Crvene zvezde. Gosti iz srpske prestonice opravdali su ulogu… »
Delije ne kriju oduševljenje: Pohvale za trenera su već navika, jedan igrač se po njihovom mišljenju posebno istakao!

Delije ne kriju oduševljenje: Pohvale za trenera su već navika, jedan igrač se po njihovom mišljenju posebno istakao!

Hot sport 04.12.2022
Rutinski trijumf crveno-belih! Tačno u 17 časova u ‘Sportskom centru Morača‘ počeo je duel 9. kola Admiral bet ABA lige između domaćeg Studentskog Centra i Crvene zvezde. Gosti iz srpske prestonice opravdali su ulogu apsolutnog favorita i… »
Ivanović: ‘Opuštanja su nedopustiva! Verujem u momke, a oni veruje u mene!’ (foto)

Ivanović: ‘Opuštanja su nedopustiva! Verujem u momke, a oni veruje u mene!’ (foto)

Hot sport 04.12.2022
Iskusni strateg nije zadovoljan izdanjem ekipe u trećoj deonici! Tačno u 17 časova u ‘Sportskom centru Morača‘ počeo je duel 9. kola Admiral bet ABA lige između domaćeg Studentskog Centra i Crvene zvezde. Gosti iz srpske prestonice opravdali su… »
Zvezdina sedma pobeda u nizu: Crveno-beli savladali SC derbi posle teške borbe

Zvezdina sedma pobeda u nizu: Crveno-beli savladali SC derbi posle teške borbe

Euronews 04.12.2022
Košarkaši Crvene zvezde su uz mnogo muke došli do trijumfa nad SC Derbijem 92:76 (26:21, 23:18, 19:28, 24:9) u devetom kolu AdmiralBet ABA lige. Bila je ovo sedma uzastopna pobeda za beogradski tim, koji od dolaska trenera Duška Ivanovića ne zna za… »
Duškova zvezda ne staje - 7/7! Crveno-beli osvojili i Podgoricu!

Duškova zvezda ne staje - 7/7! Crveno-beli osvojili i Podgoricu!

Mondo 04.12.2022
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u Podgorici ekipi SC Derbi rezultatom 92:76 i tako nastavili seriju pobeda. Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u Podgorici ekipi SC Derbi rezultatom 92:76 i tako nastavili seriju pobeda. Košarkaši Crvene zvezde… »
“Ja verujem u momke, momci veruju u mene”

“Ja verujem u momke, momci veruju u mene”

Sport klub 04.12.2022
Asvel, Cibona, Alba, Makabi, Partizan, Virtus, SC Derbi – spisak je ekipa koje je Crvena zvezda savladala od kako je Duško Ivanović na klupi zamenio Vladimira Jovanovića. U devetom kolu ABA lige, Zvezda je posle velike borbe slavila u Podgorici sa… »
“Imali smo dobru energiju, nismo imali dovoljno fokusa”

“Imali smo dobru energiju, nismo imali dovoljno fokusa”

Sport klub 04.12.2022
Košarkaši SC Derbija ispunili su obećanje. Borili su se od prvog do poslednjeg minuta, nisu se obazirali na ono što piše na semaforu, nisu odustajali ni kada je Zvezda imala dvocifrenu prednost, nastojali su da stignu do velikog iznenađenja, ali je… »
Traje sjajna Zvezdina serija!

Traje sjajna Zvezdina serija!

Sport klub 04.12.2022
Košarkaši Crvene zvezde i dalje ne znaju za poraz otkad ih kao glavni trener vodi Duško Ivanović. U nedelju su crveno-beli u Podgorici savladali SC Derbi rezultatom 92:76 i došli do sedme pobede u regionalnom takmičenju. Zvezda sada ima skor 7-1 u… »
Zvezda nastavila sjajnu seriju: Crveno-beli pobedili u Podgorici, sledi istorijski večiti derbi

Zvezda nastavila sjajnu seriju: Crveno-beli pobedili u Podgorici, sledi istorijski večiti derbi

Večernje novosti 04.12.2022
KOŠARKAŠI Crvene zvezde ostvarili su novu pobedu. Crveno-beli su slavili u Podgorici protiv Studentskog centra sa 76:92 (21:26, 18:23, 28:19, 9:24) i upisali sedmi vezani trijumf u svim takmičenjima. FOTO: ABA liga/SC Derbi/Filip Roganović Stigao je… »
Poluvreme u Podgorici: Zvezda rutinski održava prednost, Bentilu pet minuta dosta za dvocifren učinak! (video)

Poluvreme u Podgorici: Zvezda rutinski održava prednost, Bentilu pet minuta dosta za dvocifren učinak! (video)

Hot sport 04.12.2022
Ubedljivo vođstvo crveno-belih! Tačno u 17 časova u ‘Sportskom centru Morača‘ počeo je duel 9. kola Admiral bet ABA lige između domaćeg Studentskog Centra i Crvene zvezde. Popularni ‘Studenti‘ dočekali su aktuelnog šampiona regiona u… »
POLUVREME- Zvezda ukrotila Derbi u drugoj deonici

POLUVREME- Zvezda ukrotila Derbi u drugoj deonici

Sportske.net 04.12.2022
Košarkaši Crvene zvezde vode u prvom poluvremenu utakmice 9. kola AdmiralBet ABA lige protiv SC Derbija sa 39:49. Odličan tempo duela u "Morači" koji posmatra oko 500 ljudi i ukoliko su došli da se zabave, definitivno nisu pogrešili. Bolje je Zvezda… »
Mihailović po znakom pitanja, Ukić debituje u Baru

Mihailović po znakom pitanja, Ukić debituje u Baru

Sport klub 04.12.2022
Izabranici Mihaila Pavićevića, košarkaši Mornara očekuju duel devetog kola ABA lige protiv Splita, odlučni u nameri da stignu do pobede. Utakmica je na programu 5. decembra sa početkom u 18 časova. Barani imaju skor 3-5, a Splićani 2-6. Mornar u… »
Nezaustavljive „malene“ Košarkašice Kraljeva nastavile seriju pobeda

Nezaustavljive „malene“ Košarkašice Kraljeva nastavile seriju pobeda

Večernje novosti 04.12.2022
Košarkašice Kraljeva nastavile su svoj pobednički niz ostvarivši i osmi prvenstveni trijumf ove sezone. G.Šljivić U 8. kolu Prve ženske lige Srbije, popularne „malene“ su pred svojim navijačima, u takozvanoj „kutiji šibica“ na ibarskom… »

Vesti dana »