Povezane vesti

Sautgejt respektuje rivale: ‘Senegal me je impresionirao, svako bi želeo Manea u svom timu!’ (foto)

Sautgejt respektuje rivale: ‘Senegal me je impresionirao, svako bi želeo Manea u svom timu!’ (foto)

Hot sport 04.12.2022
Težak posao za Engleze! Fudbalsku reprezentacije Engleske u osmini finala Svetskog prvenstva očekuje duel sa selekcijom Senegala. Utakmica na ‘Al Bajt‘ stadionu zakazana je za nedelju, od 20 časova. Selektoru vicešampiona Starog kontinenta ‘pao… »
Verovali ili ne – hari kejn i dalje bez gola na Mundijalu: ‘Sude mi po golovima, ali ja sam miran pojedinac koji radi za…

Verovali ili ne – hari kejn i dalje bez gola na Mundijalu: ‘Sude mi po golovima, ali ja sam miran pojedinac koji radi za…

Hot sport 04.12.2022
Iskusni golgeter i dalje čeka na pogodak! Fudbalsku reprezentacije Engleske u osmini finala Svetskog prvenstva očekuje duel sa selekcijom Senegala. Utakmica na ‘Al Bajt‘ stadionu zakazana je za nedelju, od 20 časova. Selektoru vicešampiona Starog… »
Sautgejt: Senegal je veoma jak i bez Manea

Sautgejt: Senegal je veoma jak i bez Manea

Sport klub 04.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Geret Sautgejt smatra da selekciju Senegala čine izuzetni igrači, čiji su kvaliteti došli do izražaja zahvaljujući selektoru Alijuu Siseu. O Mundijalu u Kataru čitajte na sajtu Sport Kluba. Engleska i… »
Kejn: Sudiće mi po golovima, ali ja sam miran čovek

Kejn: Sudiće mi po golovima, ali ja sam miran čovek

Sport klub 04.12.2022
Napadač reprezentacije Engleske Hari Kejn kaže da se oseća odlično pred meč sa Senegalom u osmini finala Svetskog prvenstva u Kataru. Kejn je osvojio zlatnu kopačku 2018. godine u Rusiji, ali dosad se u Dohi nije upisao u strelce, mada jeste… »

Vesti dana »