Povezane vesti

Drogba: Mbape je zbog Pari Sen Žermena napredovao u svim segmentima igre

Drogba: Mbape je zbog Pari Sen Žermena napredovao u svim segmentima igre

Politika 04.12.2022
LONDON - Bivši fudbaler Čelsija i reprezentativac Obale Slonovače Didje Drogba izjavio je da je Francuz Kilijan Mbape napravio veliki pomak u igri u poslednje četiri godine, prenosi Tanjug. Mbape je sa Francuskom osvojio titulu na Svetskom prvenstvu… »
Mbape nakon blistave partije: Mundijal, to je moja opsesija i takmičenje mojih snova

Mbape nakon blistave partije: Mundijal, to je moja opsesija i takmičenje mojih snova

Kurir 04.12.2022
Francuski fudbaler Kilijan Mbape koji je večeras postigao dva gola u utakmici protiv Poljske u osmini finala Svetskog prvenstva u Kataru, izjavio je da je za njega ovaj Mundijal "opsesija i takmičenje njegovih snova". "Naravno, ovo Svetsko prvenstvo je… »
Borili smo se, ali Francuska je jača: Levandovski još ne zna da li će igrati na Svetskom prvenstvu 2026. godine

Borili smo se, ali Francuska je jača: Levandovski još ne zna da li će igrati na Svetskom prvenstvu 2026. godine

Kurir 04.12.2022
Kapiten fudbalske reprezentacije Poljske Robert Levandovski rekao je danas da se u sportskom smislu ne plaši da igra na narednom Svetskom prvenstvu 2026. godine, ali da je za sada teško reći da li će učestvovati na tom takmičenju. "Ima toliko stvari… »
Kad je teško, Mbape! Dešan: Kilijan zna da rešava probleme

Kad je teško, Mbape! Dešan: Kilijan zna da rešava probleme

Kurir 04.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Francuske Didije Dešan izjavio je danas posle pobede tima protiv Poljske (3:1) u osmini finala Svetskog prvenstva u Kataru, da igrač Kilijan Mbape zna lepo da rešava probleme. "Nije bilo lako jer je poljski tim bio… »
Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: Francuska nokautirala Poljsku i plasirala se u četvrtfinale

Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: Francuska nokautirala Poljsku i plasirala se u četvrtfinale

Radio 021 04.12.2022
Golovima Olivijea Žirua i Kilijana Mbapea (dva), Francuska u osmini finala pobedila Poljsku. Ali Haider/EPA-EFE/REX/Shutterstock Olivije Žiru Ne preterano ubedljivom igrom, ali sigurnom, Francuska grabi ka odbrani titule svetskog prvaka. Sa dva gola i… »
Holanđani pokazali kako funkcioniše sistem koji forsira Piksi

Holanđani pokazali kako funkcioniše sistem koji forsira Piksi

Sputnik 04.12.2022
Holandija se na dominantan način plasirala u četvrtfinale Mundijala i to sa identičnim stilom igre koji forsira Piksi sa fudbalerima Srbije. Ipak, „lale“ daleko bolje funkcionišu u formaciji 3-4-1-2 nego što smo to videli kod Orlova koji su… »

Vesti dana »