Povezane vesti

Drugi put ove nedelje: Ponovo bačena bomba u blizini kuće načelnika Istražnog zatvora u Podgorici

Drugi put ove nedelje: Ponovo bačena bomba u blizini kuće načelnika Istražnog zatvora u Podgorici

Kurir 04.12.2022
Načelniku Istražnog zatvora Predragu Spasojeviću ponovo je bačena bomba u dvorište kuće.Spasojević je potvrdio za Portal RTCG da je bomba bačena i istakao da nije eksplodirala. Ovo je drugi put ove nedelje da je bombom napadnuta imovina… »
Načelniku Spuža ponovo bačena bomba u dvorište

Načelniku Spuža ponovo bačena bomba u dvorište

Politika 04.12.2022
PODGORICA – Načelniku Istražnog zatvora u Podgorici Predragu Spasojeviću ponovo je bačena eksplozivna naprava u dvorište kuće, ali ovog puta nije eksplodirala, prenose podgoričke „Vijesti”, a javlja Tanjug. Iz Uprave policije Crne Gore… »
Ponovo bačena bomba u blizini kuće načelnika Istražnog zatvora u Podgorici

Ponovo bačena bomba u blizini kuće načelnika Istražnog zatvora u Podgorici

Novi magazin 04.12.2022
Načelniku Istražnog zatvora Predragu Spasojeviću ponovo je bačena bomba u dvorište kuće. Spasojević je potvrdio za Portal RTCG da je bomba bačena i istakao da nije eksplodirala. Ovo je drugi put ove nedelje da je bombom napadnuta imovina… »
Načelniku Istražnog zatvora u Podgorici ponovo bačena bomba u dvorište kuće

Načelniku Istražnog zatvora u Podgorici ponovo bačena bomba u dvorište kuće

N1 Info 04.12.2022
Načelniku Istražnog zatvora Predragu Spasojeviću ponovo je bačena bomba u dvorište kuće. Spasojević je potvrdio za Portal RTCG da je bomba bačena i istakao da nije eksplodirala. Ovo je drugi put ove nedjelje da je bombom napadnuta imovina… »
Bačena bomba u dvorište kuće načelnika zatvora u Spužu: "Ministar rekao da će me zaštititi, evo kako me zaštitio"

Bačena bomba u dvorište kuće načelnika zatvora u Spužu: "Ministar rekao da će me zaštititi, evo kako me zaštitio"

Euronews 04.12.2022
Načelniku Istražnog zatvora Predragu Spasojeviću bačena eksplozivna naprava u dvorište kuće, ali ovog puta nije eksplodirala. Prema saznanjima "Vijesti" očekuje se dolazak kontradiverzione ekipe Uprave policije koja će ukloniti neaktiviranu… »
Ponovo bačena bomba u dvorište: Načelniku istražnog zatvora u Spužu Predrag Spasojević na meti kriminalaca

Ponovo bačena bomba u dvorište: Načelniku istražnog zatvora u Spužu Predrag Spasojević na meti kriminalaca

Večernje novosti 04.12.2022
NAČELNIKU istražnog zatvora Predragu Spasojeviću ponovo je bačena bomba u dvorište kuće, koja ovog puta nije eksplodirala. Foto: V. N. Iz Uprave policije je nezvanično rečeno da je Spasojević prijavio da je u svom dvorištu, pored ograde, oko 15… »

Vesti dana »