Povezane vesti

Ana Brnabić o samitu u Tirani Vučić još uvek razmišlja o odlasku, često se pitam odakle mu strpljenje

Ana Brnabić o samitu u Tirani Vučić još uvek razmišlja o odlasku, često se pitam odakle mu strpljenje

Alo 04.12.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić gosuje večeras u emsiji "Hit Tvit" na TV Pinku. Govoreći o aktuelnim ekološkim protestima, Brnabić je istakla da isti ti takozvani borci za ekologiju puše na protestima, na iste dolaze kolima i da sve to, iako… »
Brnabić: Ustav Kosova je za mene kao ustav Karaburme, ali Srbe ne mogu da predstavljaju oni koji su dobili 30 puta manje…

Brnabić: Ustav Kosova je za mene kao ustav Karaburme, ali Srbe ne mogu da predstavljaju oni koji su dobili 30 puta manje…

Nova 04.12.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se predsednik Srbije "još razmišlja da li da ode na Samit EU-Zapadni Balkan u Tirani" 6. decembra. Brnabić je za televiziju Pink izjavila da smatra da je "važno da on bude u Tirani jer niko nema… »
Brnabić: Vučić treba da ode u Tiranu, on najbolje može da se suoči sa licemerjem; Srbija drži principijalnu poziciju po…

Brnabić: Vučić treba da ode u Tiranu, on najbolje može da se suoči sa licemerjem; Srbija drži principijalnu poziciju po…

RTV 04.12.2022
BEOGRAD - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je večeras da predsednik Srbije Aleksandar Vučić još nije doneo odluku o odlasku na Samit EU-Zapadni Balkan i naglasila da smatra da je važno da ode tamo jer niko nema kredibilitet i ne može… »
Brnabić: Vučić još nije doneo odluku da li ide u Tiranu, smatram da treba da ode

Brnabić: Vučić još nije doneo odluku da li ide u Tiranu, smatram da treba da ode

RTS 04.12.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić još nije doneo odluku o odlasku na Samit EU-Zapadni Balkan i naglasila da smatra da je važno da ode tamo jer niko nema kredibilitet i ne može da se suoči sa… »
Brnabić: Vučić još nije doneo odluku, ali bi trebalo da ode na Samit u Tiranu

Brnabić: Vučić još nije doneo odluku, ali bi trebalo da ode na Samit u Tiranu

Euronews 04.12.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić još nije doneo odluku o odlasku na Samit EU-Zapadni Balkan i naglasila da smatra da je važno da ode tamo jer niko nema kredibilitet i ne može da se suoči sa… »
Brnabić: Za mene je ustav Kosova kao ustav Karaburme, ali Rašić ne može u vladu

Brnabić: Za mene je ustav Kosova kao ustav Karaburme, ali Rašić ne može u vladu

N1 Info 04.12.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da se predsednik Srbije "još razmišlja da li da ode na Samit EU-Zapadni Balkan u Tirani" 6. decembra. Brnabić je za televiziju Pink izjavila da smatra da je „važno da on bude u Tirani jer niko nema takav… »

Vesti dana »