Povezane vesti

Zvezda nastavlja seriju, crveno-beli u Podgorici pobedili Studentski centar

Zvezda nastavlja seriju, crveno-beli u Podgorici pobedili Studentski centar

Danas 05.12.2022
Košarkaši Crvene zvezde savladali su u Podgorici Studentski cenat sa 92:76 (26:21, 23:18, 19:28, 24:9) u okviru devetog kola ABA lige. Crveno-beli su tako stigli do sedmog trijumfa u novoj sezoni ABA lige, dok je crnogorski tim zabeležio peti poraz… »
Duško Ivanović posle nove Zvezdine pobede: Verujem u igrače, a oni veruju meni

Duško Ivanović posle nove Zvezdine pobede: Verujem u igrače, a oni veruju meni

Danas 05.12.2022
Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je posle utakmice 9. kola ABA lige u kojoj je njegov tim pobedio Studentski centar (92:76) da je duel u Podgorici bio veoma zahtevan za crveno-bele. “Izuzetno zahtevna utakmica je ostala iza nas… »
Obradović: Nije tačno da mladi igrači Partizana ne dobijaju šansu

Obradović: Nije tačno da mladi igrači Partizana ne dobijaju šansu

Danas 04.12.2022
Trener Partizana Željko Obradović rekao je posle utakmice u kojoj je njegov tim pobedio Budućnost u derbiju 9. kola ABA lige da je za crno-bele ovo bio važan meč posle serije poraza. „Utisci su da smo počeli veoma agresivno i to smo držali u toku… »
"Ja verujem u igrače, i oni u mene"! Ivanović o novoj pobedi KK Crvena zvezda: Dolazak u "Moraču" bio je emotivan

"Ja verujem u igrače, i oni u mene"! Ivanović o novoj pobedi KK Crvena zvezda: Dolazak u "Moraču" bio je emotivan

Večernje novosti 04.12.2022
TRENER košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović bio je zadovoljan posle još jednog trijumfa njegovih izabranika, ukupno sedmog iz isto toliko mečeva od kada je stigao na klupu šampiona Srbije. FOTO: ABA liga/SC Derbi/Filip Roganović Crveno-beli su… »

Vesti dana »