Povezane vesti

Flip Car i Aleks Nikolić se posramili pred istinom! (VIDEO)

Flip Car i Aleks Nikolić se posramili pred istinom! (VIDEO)

Svet plus 05.12.2022
Flip Car i Aleks Nikolić se posramili pred istinom! Marija Kulić im je prišla dok su opušteno ćaskali na garnituri pa ih podbola jednim komentarom. Prva ljubav iz Zadruge zaborava nema - rekla je Marija Kulić. Kako slatko - rekao je Filip Car. Joj… »
Na korak do obnavljanja veze Aleks i Car se krišom drže za ruke, ne mogu da se kontrolišu, isplivao snimak, sad je sve…

Na korak do obnavljanja veze Aleks i Car se krišom drže za ruke, ne mogu da se kontrolišu, isplivao snimak, sad je sve…

Kurir 05.12.2022
Dok je Zorica Marković delila budžete zadrugarima, Aleks Nikolić i Filip Car uživali su u privatnosti koju im je omogućila garnitura. Iako je Miljan Vračević sedeo tik do njih, nisu se obazirali na njega, te su se uhvatili za ruke. Dodire su… »
Saznala da je dejan šutnuo, pa se SAD pere: Aleks napala Cara da igra igru! Ubeđena da je u sve umešana dečkova supruga!

Saznala da je dejan šutnuo, pa se SAD pere: Aleks napala Cara da igra igru! Ubeđena da je u sve umešana dečkova supruga!

Kurir 05.12.2022
Nakon silnih razgovora Aleks Nikolić i Filip Car su se našli u pušionici gde su rešili da isteraju stvari na čistac. - Ja u životu nemam ništa osim bluda - rekao je Car. - Šta ja imam sa tim, ti mene ne možeš da podneseš - rekla je Aleksandra… »
"Vuče me, a ne smem da radim To": Car i Aleks više ne mogu da sakriju emocije - jedno drugom sve priznali (video)

"Vuče me, a ne smem da radim To": Car i Aleks više ne mogu da sakriju emocije - jedno drugom sve priznali (video)

Blic 04.12.2022
Aleksandra Nikolić pokušavala je u "Zadruzi" da dođe do nekog kompromisa sa Filipom Carem. Razgovarali su o njihovom odnosu koji može njoj da, kako on kaže, "donese probleme", dok ona tvrdi da on namerno želi nju da ''uništi''. - Imam napolju nekog… »

Vesti dana »