Povezane vesti

Stojković: Jesmo izgubili, ali nismo poraženi! Ovo nije katastrofa

Stojković: Jesmo izgubili, ali nismo poraženi! Ovo nije katastrofa

Dnevnik 05.12.2022
STARA PAZOVA: Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je danas da će svi fudbaleri koji su nastupali za naš nacionalni tim na Svetskom prvenstvu u Kataru nastaviti da igraju u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, koje će biti… »
Piksi: Izgubili smo, nismo poraženi, niko to neće gaziti!

Piksi: Izgubili smo, nismo poraženi, niko to neće gaziti!

Sport klub 05.12.2022
Fudbalska reprezentacija Srbije učešće na Svetskom prvenstvu završila je nakon grupne faze, sa jednim osvojenim bodom uz osam primljenih golova. Orlovi su se vratili iz Katara, a dan po povratku selektor Dragan Stojković održao je konferenciju za… »
Da, to u Kataru nisam bio ja! Emotivno obraćanje Piksija posle neuspeha na Mundijalu! Stojković uputio obećanje celoj Srbiji

Da, to u Kataru nisam bio ja! Emotivno obraćanje Piksija posle neuspeha na Mundijalu! Stojković uputio obećanje celoj Srbiji

Kurir 05.12.2022
Selektor reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, obratio se danas naciji i odgovorio je na sva pitanja vezana za učešće "Orlova" na Svetskom prvenstvu. Obraćanje koje je počelo u 14 časova i koje je trajalo sat i 20 minuta mogli ste da… »
Selektor nakon kraha na mundijalu Piksi: Biće bolje, čestitao bih igračima jer su dali sve od sebe (video)

Selektor nakon kraha na mundijalu Piksi: Biće bolje, čestitao bih igračima jer su dali sve od sebe (video)

Alo 05.12.2022
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi obratio se posla kraha na Svetskom prvenstvu. Nije bilo kao što smo se nadali... Srbija nije prošla grupu, a selektor je govorio otvoreno o svemu što se dešavalo u Kataru. - Neko ko je odgovoran čovek, a to za… »
Piksi: Da ih neko pljuje i vređa, e pa to neće moći

Piksi: Da ih neko pljuje i vređa, e pa to neće moći

Večernje novosti 05.12.2022
REPREZENTACIJA Srbije se jeste vratila kući ranije nego što smo to svi priželjkivali, ali se mora razmišljati o daljim aktivnostima. Pred "orlovima" je učešće u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, gde priželjkujemo da se nađemo prvi put od… »
Rvači Proletera iz Zrenjanina novi šampioni Srbije

Rvači Proletera iz Zrenjanina novi šampioni Srbije

Dnevnik 05.12.2022
BEOGRAD: Rvači zrenjaninskog Proletera novi su šampioni Srbije. Na završnom turniru plej-ofa domaće Superlige učestvovala su četiri najbolja srpska tima, a Proleter je u finalu bio bolji od Spartaka iz Subotice. Treće mesto osvojio je Partizan, a… »
Piksi nakon povratka iz Katara: To nisam bio ja, ali postoje objektivni razlozi zašto je to tako

Piksi nakon povratka iz Katara: To nisam bio ja, ali postoje objektivni razlozi zašto je to tako

Euronews 05.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi izjavio je danas da je za 20 meseci koliko je na poziciji selektora postavio sebi tri cilja, od kojih su dva ispunjena. "Od tri cilja koja sam sebi postavio, kako ja tako i fudbalska… »
Piksi: Nekima sam trn u nozi, imam stav i nema mesta za mešetarenje!

Piksi: Nekima sam trn u nozi, imam stav i nema mesta za mešetarenje!

Sputnik 05.12.2022
Dragan Stojković Piksi, selektor fudbalera Srbije, rekao je da je svestan bočnih udara da zna da je mnogima trn u nozi. On je na konferenciji za medije u Beogradu po povratku iz Katara otvoreno govorio o tome da ne dozvoljava spoljne uticaje na… »
„Znao sam da ne valja – i kako da budem nasmejan?“ – Piksi o problemima i slučaju „Mitrović“

„Znao sam da ne valja – i kako da budem nasmejan?“ – Piksi o problemima i slučaju „Mitrović“

Sputnik 05.12.2022
Dragan Stojković, selektor fudbalera Srbije, govorio je o poteškoćama sa kojima se suočavao tim pre, ali i tokom boravka na Mundijalu. On je na konferenciji za medije u Beogradu po povratku iz Katara otvoreno istakao šta su bili problemi. „Imao… »
Rvači Proletera iz Zrenjanina šampioni Srbije

Rvači Proletera iz Zrenjanina šampioni Srbije

Sport klub 05.12.2022
Proleter iz Zrenjanina je šampion Srbije u rvanju. Na završnkm turniru plej-ofa domaće Superlige učestvovala su četiri najbolja srpska tima, a Proleter je u finalu bio bolji od Spartaka iz Subotice. Treće mesto osvojio je Partizan, a četvrto… »
Polovičan uspeh "orlova": Podraščanin, Lisinac i Stanković se radovali, a Petković i Petrić tugovali u prvenstvu Italije

Polovičan uspeh "orlova": Podraščanin, Lisinac i Stanković se radovali, a Petković i Petrić tugovali u prvenstvu Italije

Večernje novosti 05.12.2022
VIKEND radosti i tuge za srpske odbojkaše u odbojkaškom prvenstvu Italije. Trentino Marka Podraščanina i Srećka Lisinca rastužio je Padovu Dušana Petkovića. Slavio je Dragan Stanković sa Modenom, dok je Sijena Nemanja Petrića doživela još… »
Zrenjanin slavi: Rvači Proletera šampioni Srbije, na putu do titule pred njima pao i svetski prvak

Zrenjanin slavi: Rvači Proletera šampioni Srbije, na putu do titule pred njima pao i svetski prvak

Večernje novosti 04.12.2022
Pobednik finalnog turnira Superlige Srbije i ujedno šampion Srbije za 2022. godinu je Proleter iz Zrenjanina, koji je u zanimljivom i neizvesnom finalu savladao ekipu Spartaka iz Subotice, dok su treće mesto osvojili rvača beogradakog Partizana. B… »

Vesti dana »