Povezane vesti
Marinika Tepić: Skupština kao Divlji zapad
Danas 05.12.2022
Marinika Tepić, predsednica poslaničke grupe Ujedinjeni navodi da je Skupština kao Divlji zapad. Ona je to napisala na svom Tviteru a povodom jučerašnjeg dana kada je opozicija onemogućena da preda dopune dnevnog reda današnje sednice Narodne skupštine… »
Marinika Tepić: Voditeljka Pinka snimala špicu u Skupštini, a mi ne možemo da govorimo
Radio 021 05.12.2022
Predsednica poslaničke grupe Ujedinjeni Marinika Tepić upozorila je da su poslanici opozicije u nedelju od 9.00 čekali da predaju dopune dnevnog reda, a da je vlast bežala od opozicije. Kako je navela, u međuvremenu, predsednik Skupštine Srbije Vladimir… »
Tepić: Voditeljka Pinka snimala špicu u Skupštini, a mi ne možemo da govorimo
N1 Info 05.12.2022
Predsednica poslaničke grupe Ujedinjeni Marinika Tepić upozorila je da su poslanici opozicije u nedelju od 9:00 čekali da predaju dopune dnevnog reda, a da je vlast bežala od opozicije i da je predsednik Skupštine Srbije Vladimir Orlić otišao u staru… »
Vesti dana »

Promena vremena u Srbiji: pad temperatura i lokalni pljuskovi sa grmljavinom
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 24 povezane

Burna noć u Srbiji: Zapaljene prostorije SNS i demolirana Skupština u Valjevu, neredi u Beogradu, 56 privedenih
NIN pre 37 minutajoš 15 povezanih

Gužve i vremenski uslovi otežavaju saobraćaj na graničnim prelazima Srbije
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 9 povezanih