Povezane vesti

"Kupamo se u radosti!" Hrvatski mediji u transu posle "traumatične utakmice" sa Japanom i "nove ruske drame"

"Kupamo se u radosti!" Hrvatski mediji u transu posle "traumatične utakmice" sa Japanom i "nove ruske drame"

Večernje novosti 05.12.2022
JAPAN i Hrvatska su se sastali u osmini finala Mundijala čiji je domaćin Katar, a epilog je izazvao euforiju u gotovo svim (ali ne baš svim) hrvatskim medijima. FOTO: Tanjug/AP Dok se u našoj zemlji još tuguje što je Srbija je ispala, jer se našla… »
Skandal na svetskom prvenstvu: Promocija ustaša nasred meča Hrvatska - Japan (foto)

Skandal na svetskom prvenstvu: Promocija ustaša nasred meča Hrvatska - Japan (foto)

Večernje novosti 05.12.2022
JAPAN i Hrvatska su se sastali u osmini finala Mundijala čiji je domaćin Katar, a na tom meču desio se skandal. FOTO: Tanjug/AP Dok se u našoj zemlji još tuguje što je Srbija je ispala, jer se našla na začelju grupe B (sve grupe, stanje na njima… »
Kompletna piksijeva konferencija posle katara: O odbrani, detaljima protiv Švajcarske i Kameruna, kao i nastavku „ove…

Kompletna piksijeva konferencija posle katara: O odbrani, detaljima protiv Švajcarske i Kameruna, kao i nastavku „ove…

Hot sport 05.12.2022
Kompletna konferencija selektora Srbije. Nakon poraza Srbije od Švajcarske u trećoj rundi grupe G na Svetskom prvenstvu u Kataru, bilo je jasno da se Orlovi vraćaju kući. Oni su juče stigli u Beograd, a danas je u Staroj Pazovi, selektor naše zemlje… »
Gol koji je šokirao Hrvatsku: Ovako je Japan poveo protiv vicešampiona sveta u osmini finala Mundijala

Gol koji je šokirao Hrvatsku: Ovako je Japan poveo protiv vicešampiona sveta u osmini finala Mundijala

Večernje novosti 05.12.2022
JAPAN i Hrvatska su se sastali u osmini finala Mundijala čiji je domaćin Katar, a taj meč nije počeo onako kako su se "vatreni" nadali. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Srbija je ispala, Švajcarska ju je pobedila posle preokreta u 3. kolu, nakon čega se… »
Stojković: I da smo prošli dalje, ne bismo ništa uradili

Stojković: I da smo prošli dalje, ne bismo ništa uradili

Novi magazin 05.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je danas u Staroj Pazovi da ne veruje da bi njegova ekipa imala snage za nešto više i da je prošla grupu na Svetskom prvenstvu u Kataru, ali je istakao da će "Srbija ponovo biti moćna"… »
Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: „I da smo prošli grupu, ništa ne bismo uradili" - Piksi posle Katara

Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: „I da smo prošli grupu, ništa ne bismo uradili" - Piksi posle Katara

Južne vesti 05.12.2022
Reuters/CARL RECINE „Nisam neko ko leti po ulici i šeta sa cvećem po Beogradu kada se ređaju uspesi, a tako ni sada, neću da se krijem ni bežim od odgovornosti, niti imam čega se stidim", rekao je Dragan Stojković Piksi, selektor fudbalske… »
"Ne znam šta ste gledali!" Dragan Stojković Piksi o sistemu koji igra fudbalska reprezentacija Srbije

"Ne znam šta ste gledali!" Dragan Stojković Piksi o sistemu koji igra fudbalska reprezentacija Srbije

Večernje novosti 05.12.2022
FUDBALSKA reprezentacija Srbije nije najslavnije okončala Svetsko prvenstvo 2022. čiji je domaćin Katar, pa se u nedelju vratila u Beograd, a dan kasnije se javnosti obratio selektor Dragan Stojković Piksi. Foto: Printskrin/Twitter/@FSSrbije… »
Piksi: Izgubili smo, ali nismo bili vreća za udaranje, ponosan sam

Piksi: Izgubili smo, ali nismo bili vreća za udaranje, ponosan sam

N1 Info 05.12.2022
Po povratku sa Svetskog prvensta i ispadanja iz grupe, pred novinarima je bio selektor Srbije Dragan Stojković. Od tri cilja jedan nije ispunjen „Neko ko je odgovoran čovek, a sebe smatram odgovornim, sazvao sam ovu konferenciju iz dva razloga. Prvi… »
Jednočasovno izlaganje Dragana Stojkovića: "I da smo prošli grupu - odmah bismo ispali! Opet će Srbija biti moćna, osećam…

Jednočasovno izlaganje Dragana Stojkovića: "I da smo prošli grupu - odmah bismo ispali! Opet će Srbija biti moćna, osećam…

Sportske.net 05.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković kazao je u svom izlaganju dužem od sat vremena da je fizička sprema našeg nacionalnog tima uzrok za neuspeh na Svetskom prvenstvu u Kataru. "Neko ko je odgovoran čovek, a za sebe to smatram… »
Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: „I da smo prošli grupu, ništa ne bismo uradili“ – Piksi posle Katara

Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: „I da smo prošli grupu, ništa ne bismo uradili“ – Piksi posle Katara

Danas 05.12.2022
„Nisam neko ko leti po ulici i šeta sa cvećem po Beogradu kada se ređaju uspesi, a tako ni sada, neću da se krijem ni bežim od odgovornosti, niti imam čega se stidim“, rekao je Dragan Stojković Piksi, selektor fudbalske reprezentacije Srbije po… »
Stojković: I da smo prošli dalje, ne bismo ništa uradili

Stojković: I da smo prošli dalje, ne bismo ništa uradili

Radio sto plus 05.12.2022
“Prvi cilj da u jednoj teškoj grupi završimo na prvom mestu i kvalifikujemo se na Svetsko prvenstvo, to smo ostvarili. Drugi cilj, posle žreba za Ligu nacija, gde smo se našli u teškoj grupi, rekli smo da nas interesuje prvo mesto i to smo… »

Vesti dana »