Povezane vesti

(VIDEO) Putin vozio preko Krimskog mosta koji se popravlja nakon eksplozije: Ruski predsednik davao instrukcije

(VIDEO) Putin vozio preko Krimskog mosta koji se popravlja nakon eksplozije: Ruski predsednik davao instrukcije

Danas 05.12.2022
Ruski predsednik Vladimir Putin posetio je Krimski most i lično se provozao autom duž trake popravljene posle „terorističkog napada“, piše ruska agencija Ria Novosti. U pratnji šefa države bio je zamenik premijera Marat Husnulin, koji ga je… »
Da se ja pitam, ja bih proterao autobus ovuda: Putin oprobao Krimski most (video)

Da se ja pitam, ja bih proterao autobus ovuda: Putin oprobao Krimski most (video)

Pravda 05.12.2022
Predsednik Rusije Vladimir Putin je stigao na Krimski most, razgovarao sa graditeljima i prešao ga automobilom. Danas je most otvoren za saobraćaj na desnoj, popravljenoj strani. Demontaža i zamena oštećenih raspona na desnoj strani počela je… »
Putin seo za volan, pa pravac na Krim! Vozio mostom koji je raznela bomba - neko sve snimao, ovako vozi ruski predsednik

Putin seo za volan, pa pravac na Krim! Vozio mostom koji je raznela bomba - neko sve snimao, ovako vozi ruski predsednik

Mondo 05.12.2022
Vladimir Putin posetio je u ponedeljak Krimski most. Vladimir Putin posetio je u ponedeljak Krimski most. Ruski predsednik Vladimir Putin prevezao je vozilo preko mosta na Krimu koji je bio oštećen u napadu kamionom- bombom u oktobru. Putin je u… »
Putin posetio Krimski most: Lično seo za volan i provozao se po njemu! Ruski predsednik izvršio inspekciju! Video

Putin posetio Krimski most: Lično seo za volan i provozao se po njemu! Ruski predsednik izvršio inspekciju! Video

Kurir 05.12.2022
Predsednik Rusije Vladimir Putin posetio je Krimski most, a potpredsednik vlade Marat Husnulin ga je izvestio o radovima na popravci. Šef države je seo za volan i lično se provozao po objektu. Ranije u ponedeljak je pres služba Uprdora „Taman”… »
Putin se provozao preko Krimskog mosta, objavljen i snimak: Nadgledao kako napreduju radovi

Putin se provozao preko Krimskog mosta, objavljen i snimak: Nadgledao kako napreduju radovi

Telegraf 05.12.2022
Putin seo za volan i krenuo u obilazak radova. Predsednik Rusije Vladimir Putin obišao je radove na Krimskom mostu koji je oštećen u oktobru u napadima. Putin je seo za volan automobila i krenuo da vozi duž mosta kako bi se sam uverio u to kako teku… »

Vesti dana »