Povezane vesti

Našeg pevača iz osvete ostavili samog u divljini, okruženog medvedina i vukovima: „Bio sam usred ničega i umirao od…

Našeg pevača iz osvete ostavili samog u divljini, okruženog medvedina i vukovima: „Bio sam usred ničega i umirao od…

Nova 05.12.2022
Pevač je neočekivano pobedio Lepu Brenu i "Slatki greh" na Jugoviziji. Daniel Popović je veliku popularnost stekao na Pesmi Evrovizije 1983. godine kada je sa pesmom „Džuli“ osvojio četvrto mesto. Iste godine na Jugoviziji se očekivala pobeda… »
Lepa brena ga ostavila u divljini sa medvedima i vukovima: Pevač prošao kroz pakao zbog osvete: "Helikopterom su me odvezli u…

Lepa brena ga ostavila u divljini sa medvedima i vukovima: Pevač prošao kroz pakao zbog osvete: "Helikopterom su me odvezli u…

Blic 05.12.2022
Daniel Popović koji je veliku Jugoslaviju predstavljao na Pesmi za Evroviziju 1983. u Minhenu sa pesmom "Đuli", gde je osvojio četvrto mesto. S tom je pesmom na Jugoviziji pobedio tad favoriziran "Slatki greh", a onda je usledila njihova osveta. Naime… »
Izbacili su me u divljinu s medvedima i otišli s brenom na ručak! Zvezda Juge umirala od straha - "To je bila osveta"

Izbacili su me u divljinu s medvedima i otišli s brenom na ručak! Zvezda Juge umirala od straha - "To je bila osveta"

Mondo 05.12.2022
Zvezda bivše Jugoslavije Daniel Popović proslavio se čuvenim hitom "Džuli", a taktove ove pesme brojne generacije prepoznaju i danas, iako je prošlo 40 godina od njenog objavljivanja. Zvezda bivše Jugoslavije Daniel Popović proslavio se čuvenim… »

Vesti dana »