Povezane vesti

SP U KATARU Regragui: Biće veliko iznenađenje ako pobedimo Španiju

SP U KATARU Regragui: Biće veliko iznenađenje ako pobedimo Španiju

Dnevnik 05.12.2022
DOHA: Selektor fudbalske reprezentacije Maroka Valid Regragui izjavio je danas da će biti veliko iznenađenje ako njegov tim pobedi Španiju u osmini finala Svetskog prvenstva u Kataru, prenosi Rojters. "Biće to veoma teška utakmica protiv jednog od… »
Enrike: Tražio sam od fudbalera da vežbaju penale pre dolaska na SP

Enrike: Tražio sam od fudbalera da vežbaju penale pre dolaska na SP

Dnevnik 05.12.2022
AL RAJAN: Selektor reprezentacije Španije Luis Enrike izjavio je danas da je od svojih fudbalera pre dolaska na Svetsko prvenstvo u Kataru tražio da u svojim klubovima imaju po najmanje 1.000 udaraca s penala, prenosi "Rojters". On je istakao da je… »
Selektor Maroka: Nismo bili u osmini finala SP 36 godina…

Selektor Maroka: Nismo bili u osmini finala SP 36 godina…

Sport klub 05.12.2022
Utakmica između Maroka i Španije biće odigrana u utorak od 16 časova. Selektor Maroka Valid Regragui izjavio je danas da će biti veliko iznenađenje ako njegov tim pobedi Španiju u osmini finala Svetskog prvenstva u Kataru, prenosi Rojters… »
Kakva izjava enrikea: Tražio sam od igrača da na Mundijal dođu sa 1.000 udaraca s penala

Kakva izjava enrikea: Tražio sam od igrača da na Mundijal dođu sa 1.000 udaraca s penala

Kurir 05.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Španije Luis Enrike izjavio je danas pred meč u utorak protiv Maroka u osmini finala Svetskog prvenstva u Kataru, da je od svojih igrača pre dolaska na takmičenje zatražio da u svojim klubovima imaju najmanje 1.000… »

Vesti dana »