Povezane vesti

Hrvati idu dalje! Hrabri Japanci se vraćaju kući, Vatreni nakon penal serije izbacili Samuraje sa Mundijala!

Kurir 05.12.2022
U četvrfinale Svetskog prvenstva u Kataru ide Hrvatska, koja je savladala Japan nakon penal serije (1:3). Već u prvim momentima utakmice Japanci su stvorili nekoliko potencijalno dobrih prilika, međutim defanzivci Hrvatske su bili fokusirani i uspeli… »
Ovako je Japan šokirao Hrvate: Samuraji krenuli po novu senzaciju! Video

U toku je utakmica osmine finala Svetskog prvenstva u Kataru između Japana i Hrvatske. Na poluvremenu pomalo iznenađujuće vodi Japan sa 1:0 Samuraji su poveli golom Daizena Maede u 44. minutu. Nakon gužve u šesnastercu Hrvatske sjajno se snašao… »