Povezane vesti

Ovo se nikad nije desilo - selektor kritikovao Ronalda! Da li će ostati kapiten Portugala? "samo ja odlučujem o tome!"

Ovo se nikad nije desilo - selektor kritikovao Ronalda! Da li će ostati kapiten Portugala? "samo ja odlučujem o tome!"

Mondo 05.12.2022
Selektor Portugala Fernando Santoš javno kritikovao potez svoje najveće zvezde. Selektor Portugala Fernando Santoš javno kritikovao potez svoje najveće zvezde Kristijano Ronaldo se loše ponaša u dresu Portugala na Svetskom prvenstvu u Kataru. Ono… »
Murat Jakin: Naravno da je bilo emocija u meču sa Srbijom

Murat Jakin: Naravno da je bilo emocija u meču sa Srbijom

Sport klub 05.12.2022
Selektor švajcarske reprezentacije Murat Jakin je pred meč sa Portugalcima u osmini finala Svetskog prvenstva poručio da je njegova ekipa spremna da ispiše nove stranice istorije. Takođe je pred meč sa Portugalom pričao i o konfliktu Nikole… »
Utakmica tek počela, a pitanje pobednika je već rešeno: Vinisijus i Nejmar slomili otpor Južne Koreje za 10 minuta! (video)

Utakmica tek počela, a pitanje pobednika je već rešeno: Vinisijus i Nejmar slomili otpor Južne Koreje za 10 minuta! (video)

Hot sport 05.12.2022
Apsolutna dominacija Karioka! Stadiona ‘974‘ u Dohi nije doneo reprezentaciji Srbije sreću na duelu sa Švajcarskom, ali Brazilu očigledno hoće ‘ako se po jutru dan poznaje’. ‘Mašinerija’ selektora Titea u okviru osmine finala Svetskog… »
Karioke plešu u dohi: Titeova kaznena ekspedicija ponizila protivnika u prvom poluvremenu! (video)

Karioke plešu u dohi: Titeova kaznena ekspedicija ponizila protivnika u prvom poluvremenu! (video)

Hot sport 05.12.2022
Demonstracija sile reprezentacije Brazila! Fudbalska selekcija Južne Koreje napravila je veliki uspeh plasmanom u osminu finala Svetskog prvenstva u Kataru, ali jedan pogled na žreb bio je jasan znak da se povratak u domovinu približio. Glavni favorit… »
Nije mu se svidelo ronaldovo ponašanje: Selektor Portugala otkrio kako je reagovao i rešio problem! (video)

Nije mu se svidelo ronaldovo ponašanje: Selektor Portugala otkrio kako je reagovao i rešio problem! (video)

Hot sport 05.12.2022
Sav fokus je sada na drugoj strani. Fudbaleri Portugala će se u osmini finala Svetskog prvenstva u Kataru sastati sa selekcijom Švajcarske. Pred taj duel, medijima se obratio selektor Portugala Fernando Santoš, koji je pored očekivanaj od utakmice… »
"Uopšte mi se nije dopalo!" Kristijano Ronaldo iznervirao selektora Portugala

"Uopšte mi se nije dopalo!" Kristijano Ronaldo iznervirao selektora Portugala

Večernje novosti 05.12.2022
SELEKTOR Portugala Fernando Santoš istakao je na konferenciji pred duel osmine finala Svetskog prvenstva protiv Švajcarske da mu se ponašanje Kristijana Ronalda u duelu sa Južnom Korejom nije dopalo. FOTO: Tanjug/AP Evropska selekcija je taj meč… »
Santoš: Nije mi se dopalo Ronaldovo ponašanje

Santoš: Nije mi se dopalo Ronaldovo ponašanje

Sport klub 05.12.2022
Portugal u utorak igra osminu finala Svetskog prvenstva protiv Švajcarske, a na konferenciji za medije pred ovaj meč selektor Fernando Santoš rekao je da mu se nije dopalo ponašanje Kristijana Ronalda na utakmici sa Južnom Korejom. Portugal je meč… »

Vesti dana »