Povezane vesti

Ne mogu da veruju: Hrvatska javnost čula kako srpski TV komentator prenosi kada Hrvati daju gol, a kako kada ga prime (video)

Ne mogu da veruju: Hrvatska javnost čula kako srpski TV komentator prenosi kada Hrvati daju gol, a kako kada ga prime (video)

Večernje novosti 06.12.2022
JAPAN i Hrvatska su se sastali u osmini finala Mundijala čiji je domaćin Katar, epilog je izazvao euforiju u gotovo svim hrvatskim medijima, ali i jedno čuđenje. FOTO: Tanjug/AP Dok se u našoj zemlji još tuguje što je Srbija je ispala, jer se… »
Dani Alves: Hrvatska škola fudbala je slična srpskoj, neće nam biti lako

Dani Alves: Hrvatska škola fudbala je slična srpskoj, neće nam biti lako

Politika 06.12.2022
DOHA - Brazilski fudbalski reprezentativac Dani Alves izjavio je danas da će njegovom timu Hrvatska da bude težak protivnik u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Kataru, prenosi sajt Gol navodi Tanjug. „Hrvatska je težak protivnik sa dobrim… »
Nejmar: Plakao sam posle povrede

Nejmar: Plakao sam posle povrede

Politika 06.12.2022
Brazilski fudbalski reprezentativac Nejmar rekao je večeras da je „cele noći plakao” kada je povredio desni skočni zglob zbog čega je morao da propusti dve utakmice grupne faze na Svetskom prvenstvu i da ekipa sanja o tituli u Kataru. Nejmar je… »
Reprezentacija Maroka: Ko su autsajderi koji su nokautirali moćnu Španiju sa Svetskog prvenstva? Cena im je "sića", ali...

Reprezentacija Maroka: Ko su autsajderi koji su nokautirali moćnu Španiju sa Svetskog prvenstva? Cena im je "sića", ali...

Večernje novosti 06.12.2022
MAROKO je priredio najveću senzaciju u nokaut fazi Svetskog prvenstva: snažna, moćna i ekipa sa najefikasnijom pobedom, Španija, je pred njim pala u osmini finala. Ali, od koga je sve, u fudbalskom smislu, zapravo satkana reprezentacija Maroka? FOTO… »
Brazil čeka Hrvatsku na mundijalu, a spominje Srbiju! Čuveni fudbaler se setio i "orlova": Po tome su slični

Brazil čeka Hrvatsku na mundijalu, a spominje Srbiju! Čuveni fudbaler se setio i "orlova": Po tome su slični

Mondo 06.12.2022
Dani Alveš se oglasio pred meč sa Hrvatskom u Kataru, pitali su ga i o Lionelu Mesiju... Dani Alveš se oglasio pred meč sa Hrvatskom u Kataru, pitali su ga i o Lionelu Mesiju... Brazil je uterao strah u kosti svim reprezentacijama koje će im se naći… »
"Hrvatska i Srbija su jako slične" As Brazila izgovorio rečenicu zbog koje bruji region: Da li se slažete sa njim?

"Hrvatska i Srbija su jako slične" As Brazila izgovorio rečenicu zbog koje bruji region: Da li se slažete sa njim?

Kurir 06.12.2022
Iskusni reprezentativac Brazila Dani Alveš izjavio je da njegovom timu neće biti nimalo lako u četvrtfinalu Svetskog prvenstva protiv Hrvatske. Alveš poštuje narednog rivala i ističe da igraju slično kao i Srbija. "Hrvatska je težak protivnik sa… »
„Brazil ne poštuje rivale, ne mogu da verujem šta gledam, pitanje trenutka kada će ih neko udariti“

„Brazil ne poštuje rivale, ne mogu da verujem šta gledam, pitanje trenutka kada će ih neko udariti“

Nova 06.12.2022
Brazil se plasirao u četvrtfinale Svetskog prvenstva nakon pobede protiv Južne Koreje sa 4:1. Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s. Brazil je od prvog minuta bio apsolutno dominantan protiv azijskog predstavnika, a to je lako pretvorio u… »
Nejmar o povredi: Baš sam se uplašio, celu noć sam plakao

Nejmar o povredi: Baš sam se uplašio, celu noć sam plakao

Danas 06.12.2022
Nejmar je odigrao prvi meč na Svetskom prvenstvu posle prvog kola i meča sa Srbijom u kom je povredio skočni zglob. Lekari su najboljeg brazilskog igrača osposobili i na njegovom povratku na teren Brazil je tukao Južnu Koreju 4:1. Nejmar je bio čak… »
Nejmar progovorio o meču sa Srbijom: Plakao sam celu noć

Nejmar progovorio o meču sa Srbijom: Plakao sam celu noć

Sputnik 06.12.2022
Fudbaleri Brazila demonstrirali su silu u osmini finala Mundijala nad Južnom Korejom (4:1), a posebno ih je radovalo što je na terenu bio Nejmar koji se povredio tokom meča sa Srbijom. Proslavljeni Brazilac nije bio u stanja da igra na dve utakmice, a… »
Poraz je zaslužen, bili su bolji Selektor Južne Koreje utučen posle ispadanja sa Mundijala, ali svojim igračima nema šta…

Poraz je zaslužen, bili su bolji Selektor Južne Koreje utučen posle ispadanja sa Mundijala, ali svojim igračima nema šta…

Kurir 06.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Južne Koreje Paulo Bento rekao je da su igrači dali sve od sebe, ali da su zasluženo izgubili od Brazila u osmini finala Svetskog prvenstva. "Zahvalan sam igračima, dali su sve od sebe. Poraz je zaslužen, moramo da… »
Vinisijus posle ubedljive pobede nad južnom korejom: Nadam se da ćemo nastaviti da plešemo do finala

Vinisijus posle ubedljive pobede nad južnom korejom: Nadam se da ćemo nastaviti da plešemo do finala

Kurir 06.12.2022
Brazilski fudbalski reprezentativac Vinisijus Žunior rekao je posle plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva da ekipa pojačava igru i dobija samopouzdanje kako turnir u Kataru odmiče. "Normalno je da pojačavamo na turniru, kroz mečeve dobijamo sve… »
Pa, naravno! Evo šta su fudbaleri Brazila uradili onog momenta kada su pobedili Južnu Koreju u osmini finala Svetskog…

Pa, naravno! Evo šta su fudbaleri Brazila uradili onog momenta kada su pobedili Južnu Koreju u osmini finala Svetskog…

Večernje novosti 05.12.2022
BRAZIL i Južna Koreja sastali su se u osmini finala Mundijala u Kataru, a taj meč obeležila je maestralna igra favorita, ali i potez po završetku utakmice. FOTO: Tanjug/AP Dok se u našoj zemlji još tuguje što je Srbija je ispala, jer se našla na… »
Hrvatski golman Livaković blista posle drame i rekorda: "Moja najbolja utakmica u karijeri, pobedili smo kad je bilo najteže"

Hrvatski golman Livaković blista posle drame i rekorda: "Moja najbolja utakmica u karijeri, pobedili smo kad je bilo najteže"

Večernje novosti 05.12.2022
NAJZASLUŽNIJI za plasman Hrvatske u četvrtfinale Svetskog prvenstva bio je golman Dominik Livaković koji je zablistao u penal seriji protiv Japana. FOTO: Tanjug/AP Čuvar mreže zagrebačkog Dinama odbranio je čak tri udarca "samurajima" sa 11 metara… »
Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: Brazil deklasirao Južnu Koreju, u četvrtfinalu sa Hrvatkom čiji je heroj golman Livaković

Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: Brazil deklasirao Južnu Koreju, u četvrtfinalu sa Hrvatkom čiji je heroj golman Livaković

Danas 05.12.2022
Dok je grupna faza Svetskog fudbalskog prvenstva u Kataru obilovala iznenađenjima, eliminaciona faza dosad nije donela nijedno. Malo je falilo da Japanci prirede novo, posle trijumfa nad Nemačkom i Španijom, ali je golman Dominik Livaković sprečio… »
Ima 27 godina, nikada nije branio za strani klub i dolazi iz porodice intelektualaca: Ko je „penaldžija“ Livaković…

Ima 27 godina, nikada nije branio za strani klub i dolazi iz porodice intelektualaca: Ko je „penaldžija“ Livaković…

Danas 05.12.2022
Golman Hrvatske apsolutni heroj pobede vicešampiona sveta iz 2018. godine u meču osmine finala aktuelnog Mundijala u Kataru. Branio je Dominik Livaković penale i pre večerašnje 120-minutne dramatične bitke sa iznenađujuće fenomenalnim Japanom za… »
Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: Hrvatska prošla u četvrtfinale Mundijala, golman Livaković junak u penal seriji protiv…

Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: Hrvatska prošla u četvrtfinale Mundijala, golman Livaković junak u penal seriji protiv…

Danas 05.12.2022
Navijači fudbalske reprezentacije Hrvatske imaju novog ljubimca – golmana Dominika Livakovića. Čuvar mreže zagrebačkog Dinama doneo je selekciji Zlatka Dalića drugi uzastopni plasman u četvrtfinale Mundijala u Kataru pošto je zaustavio čak tri… »

Vesti dana »