Povezane vesti
I sveštenici podigli cene usluga: Pomaže Bog, doći ću sutra da svetim vodicu za slavu, cena je od ove godine 800 dinara!
Kurir 06.12.2022
Nakon što je u Srbiji došlo do poskupljenja namirnica, garderobe i raznih usluga i sveštenici su rešili da udare novu tarifu, pa tako pojedini svećenje vodice naplaćuju čak 800 dinara! - Pomaže Bog. Doći ću sutra ujutru kod vas između 11 i 12 časova da… »
Crkva podiže cene, poruka sveštenika razbesnela narod: "Doći ću da svetim vodicu", kad su čuli koliko košta, nastao haos
Mondo 06.12.2022
Crkva prati poskupljenja. Crkva prati poskupljenja. Izgleda da je i crkva rešila da da podigne cene usluga, pa je tako jedan sveštenik u poruci vernicima, nagovestio da će svećenje vodice za slavu od ove godine koštati 800 dinara, i time razbesneo brojne… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Toplotni talas traje do utorka, stižu pljuskovi
Naslovi.ai pre 1 satjoš 30 povezanih
U Kragujevcu studenti i građani na Pasareli, aktivisti SNS na ulici (VIDEO)
Glas Šumadije pre 1 satjoš 40 povezanih
Razorni šumski požari pogodili primorska područja u Hrvatskoj i Grčkoj
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 147 povezanih
Mali o minimalcu: Predlog je da se poveća sa 550 na 600 evra, cilj je 650 do ovog roka
Mondo pre 5 satijoš 18 povezanih



