Povezane vesti

Dačić: Dogovor bismo mogli postići koliko sutra, ako bi Priština to htela

Dačić: Dogovor bismo mogli postići koliko sutra, ako bi Priština to htela

N1 Info 06.12.2022
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da ne veruje da će deklaracija o poštovanju svih sporazuma, koja će biti doneta na samitu u Tirani, "osvestiti" Prištinu da poštuje i ispuni obaveze koje su potpisali. Moje je lično uverenje, a… »
"Priština najveća prepreka za dogovor": Dačić: Kurtija teško osvestiti, EU i SAD ne mogu da kontrolišu "čedo" koje su…

"Priština najveća prepreka za dogovor": Dačić: Kurtija teško osvestiti, EU i SAD ne mogu da kontrolišu "čedo" koje su…

Blic 06.12.2022
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da ne veruje da će deklaracija o poštovanju svih sporazuma, koja će biti doneta na samitu u Tirani "osvestiti" Prištinu da poštuje i ispuni obaveze koje su potpisali, prenosi RTV. - Moje… »
Dačić: Kosovo izgubilo veliki broj glasova u UN, Priština se ne može osvestiti sve dok je Kurti premijer

Dačić: Kosovo izgubilo veliki broj glasova u UN, Priština se ne može osvestiti sve dok je Kurti premijer

Danas 06.12.2022
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je Kosovo izgubilo veliki broj glasova u Ujedinjenim nacijama i da mogu da računaju na 83 od 193 zemlje članice te međunarodne organizacije. „Izgubili su glasove upravo zbog toga što je… »
Dačić: Prištinu teško osvestiti

Dačić: Prištinu teško osvestiti

Insajder 06.12.2022
Ministar spoljnih poslova Srbije, Ivica Dačić, izjavio je danas da ne veruje da će deklaracija o poštovanju svih sporazuma, koja će biti doneta na samitu u Tirani "osvestiti" Prištinu da poštuje i ispuni obaveze koje su potpisali. Moje je lično… »

Vesti dana »