Povezane vesti
Ukrajina prelazi na hitna isključenja struje kako bi stabilizovala mrežu
Slobodna Evropa 06.12.2022
Ukrajina prelazi na hitna isključenja struje kako bi stabilizovala svoju elektroenergetsku mrežu nakon ruskih raketnih napada u ponedeljak, rekao je predsednik Volodimir Zelenski. On je kazao da su pogođeni mnogi regioni, a lokalne vlasti su upozorile da… »
Rusija i Ukrajina: Hitna isključenja struje u Ukrajini posle novih ruskih napada širom zemlje
Danas 06.12.2022
Ukrajinske vlasti primorane su da ponovo uvedu masovne restrikcije struje usled novih raketnih napada ruske vojske, saopštio je predsednik Vladimir Zelenski. On je rekao da su pogođeni mnogi regioni, a lokalne vlasti su upozorile da će oko polovine… »
Ukrajina: Uvedena isključenja struje nakon novih napada
Danas 06.12.2022
Ukrajina uvodi isključenja struje da bi stabilizovala elektroenergetsku mrežu nakon ruskih raketnih napada, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski. Kako prenosi Bi-Bi-Si (BBC), Zelenski je rekao da su u napadima u ponedeljak pogođeni mnogi… »
Ukrajina: Uvedena isključenja struje nakon novih napada
Radio sto plus 06.12.2022
Kako prenosi Bi-Bi-Si (BBC), Zelenski je rekao da su u napadima u ponedeljak pogođeni mnogi regioni u Ukrajini. Četiri osobe su poginule u jučerašnjim napadima. Lokalne vlasti su upozorile da će oko polovine Kijevske oblasti ostati bez struje u narednim… »
Vesti dana »
Netanjahu najavio otvaranje prelaza Rafa: Uslov je da Hamas preda tela još trojice talaca iz Gaze
Kurir pre 40 minutajoš 1 povezana
U Bugarskoj i još četiri zemlje uhapšeno 35 ilegalnih trgovaca starinama vrednosti 100 miliona evra
Beta pre 3 satajoš 1 povezana
Generalni direktor Beogradskih elektrana: Spremni smo na svaku situaciju, imamo dovoljno mazuta
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Studenti Državnog univerziteta u Novom Pazaru: Dosta je bilo straha, izađite na ulice
Danas pre 3 satajoš 1 povezana




