Povezane vesti

Ostala bez dečka i to ne zna, a bacila se na Cara! Aleks počela da ljubomoriše, Filip joj zabranio da spominje Dejana

Ostala bez dečka i to ne zna, a bacila se na Cara! Aleks počela da ljubomoriše, Filip joj zabranio da spominje Dejana

Mondo 06.12.2022
Aleksandra Nikolić i Filip Car, bivši rijaliti par, ne razdvajaju se otkako je ušao u Zadrugu, iako je ona "zauzeta" i nema pojma šta se dešava napolju. Aleksandra Nikolić i Filip Car, bivši rijaliti par, ne razdvajaju se otkako je ušao u Zadrugu… »
"Car je moj najbolji drug, spasao me najgorih žena": Dejan Dragojević posle raskida sa Aleks šokirao novom odlukom

"Car je moj najbolji drug, spasao me najgorih žena": Dejan Dragojević posle raskida sa Aleks šokirao novom odlukom

Kurir 06.12.2022
Da u svakom zlu ima i nečeg dobrog, dokazuje životna situacija Dejana Dragojevića koji je zahvaljujući Filipu Caru ostao bez supruge Dalile Mujić, a sada i bez devojke Aleksandre Nikolić. Naime, u prošloj sezoni Zadruge, Car je Dalilu preoteo… »
Aleks i Car napravili plan pre rijalitija - u sve su uvukli još dva zadrugara, a ovu tajnu i dalje kriju

Aleks i Car napravili plan pre rijalitija - u sve su uvukli još dva zadrugara, a ovu tajnu i dalje kriju

Blic 05.12.2022
Zadrugarka Aleksandra Nikolić prekršila je dogovor koji je imala sa dečkom Dejanom Dragojevićem koji je zbog toga odlučio da stavi tačku na njihov odnos, a sada su isplivali novi detalji o njenom odnosu sa drugim muškarcima. Naime, Aleksandra… »

Vesti dana »