Povezane vesti

Zlatko Dalić: Brazil je najmoćnija reprezentacija na SP

Zlatko Dalić: Brazil je najmoćnija reprezentacija na SP

Dnevnik 06.12.2022
DOHA: Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić izjavio je da je Brazil najmoćnija reprezentacija na Svetskom prvenstvu u Kataru. Hrvatska je ponedeljak izborila plasman u četvrtfinale SP, pošto je posle boljeg izvođenja penala… »
"Celu noć sam plakao posle Srbije": Nejmar rešio da otvori dušu u Kataru

"Celu noć sam plakao posle Srbije": Nejmar rešio da otvori dušu u Kataru

Večernje novosti 06.12.2022
Igra mačke i miša! Tako se može opisati duel osmine finala Mundijala u Kataru između Brazila i Južne Koreje, u kojem su karioke slavile rezultatom 4:1 i zakazale duel sa Hrvatima u četvrtfinalu. FOTO: AP Selekao je susret na stadionu „974”… »
Nejmar: Plakao sam zbog povrede posle meča sa Srbijom

Nejmar: Plakao sam zbog povrede posle meča sa Srbijom

Dnevnik 06.12.2022
DOHA: Brazilski fudbalski reprezentativac Nejmar priznao je da je cele noći plakao kada je povredio desni skočni zglob, zbog čega je morao da propusti dve utakmice grupne faze na Svetskom prvenstvu, prenosi španska Marka. Nejmar se povredio na meču… »
Nejmar posle Srbije Bio uplašen, plakao čitavu noć: „Nadam se da će se sve patnje isplatiti“!

Nejmar posle Srbije Bio uplašen, plakao čitavu noć: „Nadam se da će se sve patnje isplatiti“!

Hot sport 06.12.2022
Otkrio je do sada nepoznate detalje. U duelu osmine finala Svetskog prvenstva u Kataru između Brazila i Južne Koreje, nije bilo dileme oko pobednika. Brazil je već u prvom poluvremenu vodio sa 4:0 i do kraja, bilo je samo pitanje konačnog rezultata… »
Nejmar: Plakao sam celu noć zbog povrede posle meča sa Srbijom

Nejmar: Plakao sam celu noć zbog povrede posle meča sa Srbijom

Euronews 06.12.2022
Brazilski fudbalski reprezentativac Nejmar priznao je da je cele noći plakao kada je povredio desni skočni zglob, zbog čega je morao da propusti dve utakmice grupne faze na Svetskom prvenstvu, prenosi španska Marka. Nejmar se povredio na meču prvog… »
Legendarni brazilac uporedio Srbe i Hrvate: "Neće nam biti lako, njihova škola fudbala je slična"

Legendarni brazilac uporedio Srbe i Hrvate: "Neće nam biti lako, njihova škola fudbala je slična"

Večernje novosti 06.12.2022
BRAZILSKI fudbalski reprezentativac Dani Alves očekuje da će njegovom timu Hrvatska biti težak protivnik u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Kataru. FOTO: EPA Brazil je u osmini finala deklasirao Južnu Koreju sa 4:1, dok je Hrvatska na penale… »

Vesti dana »