Povezane vesti

Dejan Draojević: Imam anksiozne napade, nisam dobro!

Dejan Draojević: Imam anksiozne napade, nisam dobro!

Svet plus 06.12.2022
Dejan Dragojević potvrdio je da je loše još kada je gostovao kod bivše zadrugarke Tare Simov u emisiji, gde je objasnio kako se oseća. Imam anksiozne napade, nisam dobro! Pobednik "Zadruge 5" Dejan Dragojević danima je u haosu nakon što je javno… »
"Šta to Car ima što Dejan: Nema?" Filip Dragojeviću preoteo Dalilu, pa godinu dana kasnije radi isto, samo sa Aleksandrom -…

"Šta to Car ima što Dejan: Nema?" Filip Dragojeviću preoteo Dalilu, pa godinu dana kasnije radi isto, samo sa Aleksandrom -…

Blic 06.12.2022
Već svima poznata rijaliti ličnost, Filip Car, nedavno je ponovo ušao u "Zadrugu", a sudeći po razvoju situacije na samom početku, vrlo je verovatno da ćemo gledati isti scenario kao i u prethodnoj sezoni. Naime, tokom pete sezone Filip Car rasturio… »
Dok aleks i car uživaju, evo šta radi i sa kim je Dejan Dragojević! Uhvaćen sa njima, mnogi ne veruju prizoru! (foto)

Dok aleks i car uživaju, evo šta radi i sa kim je Dejan Dragojević! Uhvaćen sa njima, mnogi ne veruju prizoru! (foto)

Kurir 06.12.2022
Dejan Dragojević u žiži je interesovanja nakon što je javno ostavio Aleksandru Nikolić koja se trenutno nalazi u rijalitiju "Zadruga". Okidač za okončanje veze bio je ulazak Aleksandrinog bivšeg dečka, Filipa Cara, sa kojim je ona postala sve… »
Dejan Dragojević progovorio o bolesti s kojom se bori: Nema mi pomoći

Dejan Dragojević progovorio o bolesti s kojom se bori: Nema mi pomoći

Svet & Skandal 06.12.2022
Dejan Dragojević u žiži je interesovanja nakon što je javno ostavio Aleksandru Nikolić koja se trenutno nalazi u rijalitiju „Zadruga“. Okidač za okončanje veze bio je ulazak Aleksandrinog bivšeg dečka, Filipa Cara, sa kojim je ona postala sve… »
Ne mogu da sakriju strast: Aleksandra i Car u strasnom zagrljaju, pao i poljubac pred Zadrugarima

Ne mogu da sakriju strast: Aleksandra i Car u strasnom zagrljaju, pao i poljubac pred Zadrugarima

Blic 06.12.2022
Očigledno je da bi se Filip Car i Aleksandra Nikolić rado bili zajedno da nisu okruženi kamerama, zbog kojih se boje javne osude. To se vidi iz svakodnevnih postupaka Filipa prema Aleksandri. Najnoviji bliski susret bio je kada je Car odlučio da… »
"Car je moj najbolji drug, spasao me najgorih žena": Dejan Dragojević posle raskida sa Aleksandrom iznenadio odlukom

"Car je moj najbolji drug, spasao me najgorih žena": Dejan Dragojević posle raskida sa Aleksandrom iznenadio odlukom

Blic 06.12.2022
Pobednik "Zadruge" Dejan Dragojević je zahvaljujući Filipu Caru ostao bez supruge Dalile Mujić, a sada i bez devojke Aleksandre Nikolić. Dragojević, kako kaže, na ovu izdaju ne gleda crno, već je odlučio da je posmatra na pozitivan način. - Dejan… »
SAD je sve kristalno jasno! Car i Aleks se zagrlili pred svim zadrugarima, a onda pao i poljubac (video)

SAD je sve kristalno jasno! Car i Aleks se zagrlili pred svim zadrugarima, a onda pao i poljubac (video)

Kurir 06.12.2022
Filip Car odlučio je da odobrovolji Aleksandru Nikolić nakon rasprave koje su imali i jedno drugom napravili ljubomorne scene. Filip joj je prišao i zagrlio pred punom dnevnom sobom, a pošto je se ona nje mnogo bunila i uzvratila mu je, Car je… »

Vesti dana »