Povezane vesti
Usvojen budžet grada Kragujevca za narednu godinu
RTK 06.12.2022
Odbornici Skupštine grada Kragujevca usvojili su budžet za 2023. godinu. Budžet je projektovan na 10,5 milijardi dinara razvojni je i socijalno odgovoran, tvrdi vlast. Opozicija smatra da investicije nisu dobro planirane. Ovako projektovan budžet veći je… »
Usvojen BUDŽET ZA 2023. "težak" 10,5 milijardi, “lomila se koplja” oko toga da li je razvojni ili ne
InfoKG 06.12.2022
Skupština grada na današnjoj sednici usvojila je budžet za 2023. koji je planiran u iznosu od oko 10,5 milijardi dinara, što je za 7,4 odsto više u odnosu na ovogodišnji. Između odbornika vladajuće koalicije i opozicije "lomila su se koplja" oko toga da… »
Odbornici glasali za novu gradsku većnicu
RTK 06.12.2022
Odbornici skupštine grada glasali za izbor Maje Angelovski za novu članicu Gradskog veća za komunalnu delatnost. Na dnevnom redu 21. redovne sednice gradskog paralmenta je predlog budžeta za 2023. godinu koji je projektovan u iznosu većem od 10,5… »
Vesti dana »
Vatra hara popularnim letovalištima u Grčkoj, Hrvatskoj i Crnoj Gori
BBC News pre 24 minutajoš 42 povezane
Danas do 33 stepena, narednih dana sunčano i toplo: RHMZ upozorava na visok rizik od požara
Insajder pre 1 satjoš 21 povezana
„Ko će snositi odgovornost?“: Večeras studentski protest u Valjevu
Danas pre 44 minutajoš 9 povezanih
Raiffeisen banka osvojila šest priznanja Global Finance za digitalno bankarstvo u Srbiji
Nova ekonomija pre 54 minutajoš 12 povezanih
Počinje Gospojinski post – u čast i prema primeru Presvete Bogorodice
Šabačke novosti pre 1 satjoš 12 povezanih


