Povezane vesti
Bugarska preti Holandiji i Austriji: Ako bude veta na ulazak Sofije u šengensku zonu slede uzvratne mere i osveta
Kurir 06.12.2022
QA. Sofija preti kontramerama Holandiji i Austriji ako te zemlje ulože veto na bugarsko pristupanje zoni Šengena, rekao je vršilac dužnosti premijera Bugarske Galab Donev dodajući da bi do ključnog glasanja još "mogao da prevlada zdrav razum". Ekspertska… »
Bugarska preti kontramerama ako Holandija i Austrija ne podrže ulazak u Šengen
Euronews 06.12.2022
Bugarska je najavila kontramere ukoliko Holandija i Austrija stave veto na njeno pristupanje Šengenu, rekao je vršilac dužnosti premijera Galab Donev i dodao da se nada da će "zdrav razum prevladati" u preostalim danima do glasanja. Donev nije precizirao… »
Bugarska preti Holandiji i Austriji kontramerama zbog Šengena
Insajder 06.12.2022
Sofija preti kontramerama Holandiji i Austriji ako te zemlje ulože veto na bugarsko pristupanje zoni Šengena, rekao je vršilac dužnosti premijera Bugarske, Galab Donev, dodajući da bi do ključnog glasanja još "mogao da prevlada zdrav razum". Ekspertska… »
Bugarska preti kontramerama ako Holandija i Austrija ne podrže ulazak u Šengen
RTV 06.12.2022
SOFIJA - Bugarska je najavila kontramere ukoliko Holandija i Austrija stave veto na njeno pristupanje Šengenu, rekao je vršilac dužnosti premijera Galab Donev i dodao da se nada da će "zdrav razum prevladati" u preostalim danima do glasanja. Donev nije… »
Vesti dana »
"I mene brine situacija oko Niš" Vučić: "Mislim da američkom strpljenju dolazi kraj"
Blic pre 17 minutajoš 27 povezanih
Slučaj Generalštab: Marinika Tepić tvrdi da je Goran Vasić promenio iskaz
Beta pre 3 satajoš 39 povezanih
Ministarstvo: Posete đaka Ekspu uobičajena svetska praksa i nisu obavezne
Beta pre 1 satjoš 38 povezanih
Ključni zahtev poslat Amerikancima: NIS čeka odluku koja može da promeni sve
Telegraf pre 5 satijoš 36 povezanih





