Povezane vesti
Štoper Hrvatske Gvardiol na meti moćnih timova Evrope
Euronews 06.12.2022
Joško Gvardiol (20), štoper hrvatske reprezentacije na najbolji način je iskoristio šansu koju mu je ukazao selektor Zlatko Dalić. Na Mundijalu u Kataru defanzivac bundesligša Lajpciga proveo je svaki minut na terenu u četiri duela "kockastih" i odličnim… »
Hrvat postaje najskuplji i ruši rekord Megvajera!
Sportske.net 06.12.2022
Joško Gvardiol ima tek 20 godina a već glasi za jednog od najboljih štoper današnjice. Reprezentativac Hrvatske je na Mundijalu u par navrata pokazao svoju klasu, što je samo doprinelo na njegovoj traženosti koja će Lajpcigu napraviti dosta "problema"… »
Vesti dana »
Oglasio se fudbaler zbog kog je Hrvatska ostala bez gola u 103. minutu! Postao tragičar u drami kakva se ne pamti, pa otkrio sve detalje: "Pitao sam sudiju..."
Kurir pre 25 minutajoš 21 povezana
Fotografija koja dokazuje sve: Evo zbog čega je gol Hrvatske poništen, Hrvati će proklinjati tehnologiju FOTO/VIDEO
Nova pre 2 satajoš 21 povezana
Vremenska prognoza za 3. jul: Nastavak svežijeg talasa, temperatura do 30 stepeni
Mondo pre 1 satjoš 6 povezanih
Pomak u pregovorima Vašingtona i Teherana; Iran se sprema za sahranu Alija Hamneija
RTS pre 1 satjoš 1 povezana
Na današnji dan, 3. jul: Jugoslovenski košarkaši postali evropski šampioni, umro Džim Morison...
N1 Info pre 39 minutajoš 2 povezane


