Povezane vesti
Veto Mađarske na pomoć EU Ukrajini produbila razdor Budimpešte s Briselom
Radio 021 06.12.2022
Mađarska je danas stavila veto na paket finansijske pomoći Evropske unije Kijevu od 18 milijardi evra. To je produbilo razdor između dve strane zbog zaštite vladavine prava u Mađarskoj i stavova premijera Viktora Orbana o invaziji Rusije na Ukrajinu… »
Veto Mađarske na pomoć EU Ukrajini, produbljen razdor Budimpešte i Brisela
N1 Info 06.12.2022
Mađarska je stavila veto na paket finansijske pomoći Evropske unije Kijevu od 18 milijardi evra, što je produbilo razdor između dve strane zbog zaštite vladavine prava u Mađarskoj i stavova premijera Viktora Orbana o invaziji Rusije na Ukrajinu… »
Blokirana odluka o paketu EU: Mađarska stavila veto na pomoć Ukrajini
Blic 06.12.2022
Mađarska je danas blokirala odluku o paketu pomoći Ukrajini u vrednosti od 18 milijardi evra i tako primorala Evropsku komisiju i EU da traže alternativno rešenje kako bi Ukrajina dobila finansijsku pomoć u januaru. Mađarski veto znači da su odluke o… »
Vesti dana »
Mesarović: Inspiratore ubistva Đinđića moguće razotkriti, paralelne službe iz 90-tih i danas moćne
Beta pre 38 minutajoš 31 povezana
Sneg se vraća u Srbiju: Meteorolozi šokirali prognozom za 17. mart, evo gde će se prvo zabeleti
Pravda pre 13 minutajoš 19 povezanih
Muškarac koji je pretio smrću novinarki Ani Lalić Hegediš osuđen uslovno na osam meseci zatvora
Radio 021 pre 3 minutajoš 5 povezanih





