Povezane vesti
Predsednik: Sankcije nismo uveli iz poštovanja prema onome što smo preživeli
RTV 06.12.2022
TIRANA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Tirani, posle samita EU i zemalja Zapadnog Balkana, da naša zemlja nije uvela sankcije Rusiji iz poštovanja prema svemu onome što je narod Srbije preživeo trpeći sankcije 10 godina. "Rekao… »
Vučić: Dobra odluka učešće na Samitu u Tirani, veliki deo razgovora o sankcijama Rusiji
Beta video 06.12.2022
TIRANA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Tirani da je učešće na Samitu EU-Zapadni Balkan bila dobra odluka i da je sa zvaničnicima EU i Zapadnog Balkana imao najotvoreniji i najpošteniji razgovor do sada.… »
Vučić: Dobra odluka učešće na Samitu u Tirani, veliki deo razgovora o sankcijama Rusiji
Radio sto plus 06.12.2022
“Imao sam sreću da sam (na samitu) govorio poslednji, tako da sam mogao da sagledam šta su ostali govorili i da predočim sve naše strahove, probleme i naša očekivanja. Nije bila greška, već je bilo dobro što smo prisustvovali”, rekao je Vučić novinarima… »
Vesti dana »

Ukrajina u panici da će Tramp predati Putinu ključnu teritoriju, grčevito je brane: "Putin će ga preveslati"
Telegraf pre 21 minutajoš 26 povezanih

Za Izrael i novinari legitimna meta – ubijena cela ekipa Al Džazire, među njima i dobitnik Pulicera
RTS pre 16 minutajoš 28 povezanih

Ratni veteran koji je pušten: Policajac mi je stao nogom na glavu, postoji snimak - nisu imali dokaz da sam uradio bilo koje delo
N1 Info pre 2 satajoš 19 povezanih

Vučić naložio MUP-u Srbije da uputi hitnu pomoć Crnoj Gori zbog velikih požara, angažovan helikopter Kamov
Euronews pre 16 minutajoš 55 povezanih

U dva grada u Srbiji izmereno 39 stepeni: RHMZ upozorava na ekstremne uslove
Euronews pre 1 satjoš 60 povezanih