Povezane vesti
Rusija i Ukrajina: Ukrajinski ministar poziva Zapad da zabrani izvođenje Čajkovskog i drugih ruskih kompozitora
Danas 07.12.2022
Dok Aleksandar Tkačenko, ministar kulture Ukrajine, poziva na bojkot ruske kulture, kao i privremeni prekid izvođenja dela Čajkovskog i drugih kompozitora dok traje agresija na njegovu zemlju, iz Vašingtona kažu da „nisu ohrabrili, niti omogućili“ Kijevu… »
Blinken: SAD ne ohrabruju ukrajinske napade u Rusiji
Insajder 07.12.2022
Američke vlasti saopštile su da "ne ohrabruju" Ukrajinu da započne napade u Rusiji posle napada bespilotnim letelicama za koje se pretpostavlja da su ukrajinski dronovi koji su pogodili nekoliko ruskih vazdušnih baza. "Ne ohrabrujemo i ne pomažemo… »
Blinken: SAD ne ohrabruju ukrajinske napade u Rusiji
Danas 07.12.2022
Američke vlasti saopštile su da „ne ohrabruju“ Ukrajinu da započne napade u Rusiji posle napada bespilotnim letelicama za koje se pretpostavlja da su ukrajinski dronovi koji su pogodili nekoliko ruskih vazdušnih baza. „Ne ohrabrujemo i ne pomažemo… »
Blinken: SAD ne ohrabruju ukrajinske napada u Rusiji
N1 Info 07.12.2022
Američke vlasti saopštile su da "ne ohrabruju" Ukrajinu da započne napade u Rusiji posle napada bespilotnim letelicama za koje se pretpostavlja da su ukrajinski dronovi koji su pogodili nekoliko ruskih vazdušnih baza. „Ne ohrabrujemo i ne pomažemo… »
Vesti dana »

Vasiljević za RTS: Neophodna poptuna kooridinacija svih službi bezbednosti
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

Nekoliko stotina građana na protestu u Čačku podržalo studentkinju Nikolinu Sinđelić
Danas pre 5 minutajoš 3 povezane

Oko donbasa se lome koplja! "Predmet Putinove želje i srž rata u Ukrajini": Zašto je toliko važan i Rusiji i Ukrajini
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

"Štitićemo prava svih građana, pa i policijskih službenika": Oglasilo se VJT u Beogradu o nasilju nad policijom
Blic pre 2 satajoš 1 povezana