Povezane vesti

Novi šok-snimak na mrežama: Razredna iz Vrčina đacima preti batinašima?! "Imam više para nego ti pa ću da dam da te lepo…

Novi šok-snimak na mrežama: Razredna iz Vrčina đacima preti batinašima?! "Imam više para nego ti pa ću da dam da te lepo…

Kurir 07.12.2022
BEOGRAD - Na društvenim mrežama pojavio se još jedan u seriji šok-snimaka iz naših škola na kojem se čuje kako nastavnica, i ujedno razredni starešina, odeljenja jedne osnovne škole u Beogradu preti svojim đacima da će im dovesti "batinaše da… »
Nastavnica preti batinašima: „Neću ja da prljam ruke, platiću drugima da te mlate“!

Nastavnica preti batinašima: „Neću ja da prljam ruke, platiću drugima da te mlate“!

Luftika 07.12.2022
Snimak pretnji nastavnice J. V. koja je i razredni starešina odeljenja 8/3 Osnovne škole „Sveti Sava“ u Vrčinu, na kome se čuje kako preti svojim đacima batinašima, ostavio nas je bez reči. Posebno u danu kada saznajemo da je još jedna… »
Nastavnica beogradske škole pretila đacima da će ih prebiti batinaši! "Dosta mi vas je", direktor ostao zatečen snimkom

Nastavnica beogradske škole pretila đacima da će ih prebiti batinaši! "Dosta mi vas je", direktor ostao zatečen snimkom

Mondo 07.12.2022
Nastavnica Osnovne škole "Sveti Sava" u Vrčinu je pretila đacima, a jedan od njih je to snimio i objavio na mreže. Nastavnica Osnovne škole "Sveti Sava" u Vrčinu je pretila đacima, a jedan od njih je to snimio i objavio na mreže. Snimak na kome… »
"Niste vi jači od nas. Zaslužili ste batine": Nastavnica u Vrčinu deci zapretila batinama, oglasio se direktor

"Niste vi jači od nas. Zaslužili ste batine": Nastavnica u Vrčinu deci zapretila batinama, oglasio se direktor

Telegraf 07.12.2022
Angažovan je Tim za zaštitu od nasilja. Pre dva dana se na društvenim mrežama pojavila informacija da je jedna nastavnica u OŠ "Sveti Sava "iz Vrčina pretila učenicima. Kako se navodi, ona je deci zapretila batinama, koje će dobiti od osobe koju… »

Vesti dana »