Povezane vesti
Jovanović (Narodna stranka): U Savetu Evrope čulo se o realnosti u Srbiji i o pritiscima na medije
Danas 07.12.2022
Portparol Narodne stranke Stefan Jovanović izjavio je danas u Parizu da je članovima Komiteta Saveta Evrope za kulturu i medije predao „non-pejper“ o pritiscima i napadima na medije u Srbiji. On je za televizije N1 rekao da je to izazvalo veliku pažnju… »
Jovanović: REM je oružje za kontrolu medija, nije nikakvo nezavisno telo
N1 Info 07.12.2022
Poslanik Narodne stranke Stefan Jovanović izjavio je da je razgovarao sa glavnim izvestiocem za slobodu medija u okviru Komiteta Saveta Evrope Mogensom Jensenom, koji je rekao da će pratiti situaciju u Srbiji i da će ono što se sada dešava najverovatnije… »
Jovanović (Narodna stranka): U Savetu Evrope čulo se o realnosti u Srbiji i o pritiscima na medije
Radio sto plus 07.12.2022
On je za televizije N1 rekao da je to izazvalo veliku pažnju evropskih zvaničnika, jer se, kako je dodao, u tom telu se prvi put čuo glas opozicije i moglo se čuti o realnosti u Srbiji, saopštila je Narodna stranka. U saopštenju se navodi da je preneo da… »
Narodna stranka predala non-pejper članovima Komiteta Saveta Evrope za kulturu i medije
Danas 06.12.2022
Poslanik i portparol Narodne stranke Stefan Jovanović predao je danas „non-pejper“ članovima Komiteta Saveta Evrope za kulturu i medije, u kome se navodi da je u Srbiji „sloboda izražavanja i medija određena Ustavom i zakonima, ali stvarnost govori o… »
Vesti dana »

Zašto je uhapšeno šest ljudi u Srbiji pre protesta na Vidovdan
BBC News pre 33 minutajoš 34 povezane

Republički zavod za statistiku saopštio koliko je studenata diplomiralo prošle godine u Srbiji
Danas pre 2 satajoš 28 povezanih

Vučić: Nadam se da država neće morati da primenjuje silu na skupu za Vidovdan
Sputnik pre 1 satjoš 23 povezane

Ekstremni toplotni talas u Srbiji sa rekordnim temperaturama i najavom osveženja
Naslovi.ai pre 33 minutajoš 67 povezanih