Povezane vesti

Bila je jedna od najslađih glumica, a onda ju je opaka bolest "pokosila": Ove godine su najkritičnije - pravo na pregled

Bila je jedna od najslađih glumica, a onda ju je opaka bolest "pokosila": Ove godine su najkritičnije - pravo na pregled

Mondo 07.12.2022
Glumica Kirsti Eli preminula je nakon teške borbe sa ovom vrstom kancera... Glumica Kirsti Eli preminula je nakon teške borbe sa ovom vrstom kancera... Juče je u svim svetskim medijima odjeknula vest da je preminula glumica Kirsti Eli u 71. godini… »
Džon Travolta se oprostio od Kirsti Eli emotivnom porukom

Džon Travolta se oprostio od Kirsti Eli emotivnom porukom

Danas 07.12.2022
Glumica Kirsti Eli preminula je u 71. godini nakon borbe sa rakom, a glumac i kolega Džon Travolta oprostio se danas od nje na Instagramu. „Kirsti i ja smo imali posebnu vezu. Volim te Kirsti. Znam da ćemo se ponovo videti“, napisao je Travolta… »
Sa Kirsti sam imao poseban odnos, srešćemo se ponovo Holivud se oprašta od preminule glumice

Sa Kirsti sam imao poseban odnos, srešćemo se ponovo Holivud se oprašta od preminule glumice

Alo 07.12.2022
Holivudska glumica Kirsti Eli, najpoznatija po ulozi u seriji „Kafić Uzdravlje“ iz 80-ih i 90-ih, preminula je od kancera u 71. godini, saopštili su članovi njene porodice. Džon Travolta, koji je sa njom glumio u filmu „Gle ko to govori“, odao… »

Vesti dana »