Povezane vesti

Ivanović: Za nas je ovo samo još jedna utakmica sa Partizanom

Ivanović: Za nas je ovo samo još jedna utakmica sa Partizanom

Politika 07.12.2022
- Ovo će biti potpuno drugačija utakmica, jer će se sve promeniti, mi ćemo biti drugačiji i Partizan će biti drugačiji, izjavio je trenere košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović dan pre utakmice sa Partizanom. Košarkaši Crvene zvezde sutra… »
Panter se odomaćio: „Ima igrača koji su bili na drugoj strani – animozitet postoji!“

Panter se odomaćio: „Ima igrača koji su bili na drugoj strani – animozitet postoji!“

Hot sport 07.12.2022
Ipak, sve je ovo samo igra i košarka. Veliki, istorijski prvi, večiti derbi u okviru Evrolige, biće odigran sutra od 20 časova i 30 minuta u Štark Areni. Partizan će ugostiti Crvenu zvezdu. Pred ovaj meč, govorio je kapiten Parnog valjka, Kevin… »
Duško Ivanović: Čeka nas potpuno drugačija utakmica sa Partizanom

Duško Ivanović: Čeka nas potpuno drugačija utakmica sa Partizanom

Euronews 07.12.2022
Košarkaši Crvene zvezde sutra gostuju Partizanu u okviru 12. kola Evrolige. Biće to prvi evroligaški susret dve beogradske ekipe u istoriji. Pre deset dana u 8. kolu AdmiralBet ABA lige večiti su odmerili snage, a crveno-beli su slavili rezultatom… »
Ivanović progovorio o dolasku Kampaca u zvezdu! Duško se nasmejao: Volim ja Argentince, hoće da dođe?

Ivanović progovorio o dolasku Kampaca u zvezdu! Duško se nasmejao: Volim ja Argentince, hoće da dođe?

Mondo 07.12.2022
Trene crveno-belih pričao je o potencijalnom dolasku Kampaca. Trene crveno-belih pričao je o potencijalnom dolasku Kampaca. Fakundo Kampaco u Crvenoj zvezdi? Vest o kojoj strani mediji pišu već neko vreme i navodno je srpski tim već poslao ponudu za… »
Ivanović i Kampaco - Ljubav postoji!

Ivanović i Kampaco - Ljubav postoji!

Sportske.net 07.12.2022
Trener Crvene zvezde Duško Ivanović oglasio se povodom spekulacija da bi sjajni argentinski plejmejker Fakundo Kampaco mogao da pojača redove crveno-belih. Iskusni stručnjak nema nikakvu dilemu o kvalitetima Kampaca, a ne krije da ima posebne… »
Vildoza i Kampaco zajedno u zvezdi? Luka dobio pitanje o sunarodniku: "Mi smo prijatelji, ali..."

Vildoza i Kampaco zajedno u zvezdi? Luka dobio pitanje o sunarodniku: "Mi smo prijatelji, ali..."

Mondo 07.12.2022
Luka Vildoza je odgovarao na razna pitanja pred evroligaški večiti derbi... Luka Vildoza je odgovarao na razna pitanja pred evroligaški večiti derbi... Luka Vildoza i Fakundo Kampaco zajedno u Crvenoj zvezdi? Hoće li dvojica Argentinaca biti u… »
Ivanović o Kampacu: Mnogo volim Argentince…

Ivanović o Kampacu: Mnogo volim Argentince…

Sport klub 07.12.2022
Trener Crvene zvezde Duško Ivanović nije bio mnogo rečita kada je u pitanju eventualni dolazak Fakunda Kampaca u klub sa Kalemegdana. Iskusni trener je u karijeri sarađivao sa mnogo argentinskih košarkaša, pre svega u Baskoniji (nekadašnja… »

Vesti dana »