Povezane vesti

Muškarac izašao iz kola cetinjskih tablica i napao milana kneževića: Mladić koga nikad video nisam počeo je da me…

Muškarac izašao iz kola cetinjskih tablica i napao milana kneževića: Mladić koga nikad video nisam počeo je da me…

Kurir 07.12.2022
Jedan od lidera Demokratskog fronta Milan Knežević ocenio je da je današnji napad na njega politički motivisan, pišu Novosti. - U pratnji vozača i člana obezbeđenja došao na aerodrom da sačekam suprugu koja je doputovala iz Beograda. Na… »
Knežević: Napad politički motivisan, ne osećam se sigurno i nosiću oružje

Knežević: Napad politički motivisan, ne osećam se sigurno i nosiću oružje

Novi magazin 07.12.2022
Jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) i poslanik u Skupštini Crne Gore Milan Knežević ocenio je da je današnji napad na njega politički motivisan, saopštio da se ne oseća bezbedno i da će od večeras nositi oružje. Knežević je to izjavio… »
Knežević: Napad na mene politički motivisan, nisam isprovocirao incident

Knežević: Napad na mene politički motivisan, nisam isprovocirao incident

Euronews 07.12.2022
Poslanik i lider Demokratske narodne partije Milan Knežević, koji je prijavio Upravi policije da je napadnut na podgoričkom aerodromu i dao izjavu u Centru bezbednosti Podgorica, kazao je da je današnji napad na njega politički motivisan. On je naveo… »
Reakcije Kneževića: Napad politički motivisan, od večeras nosim oružje

Reakcije Kneževića: Napad politički motivisan, od večeras nosim oružje

N1 Info 07.12.2022
Jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) i poslanik u Skupštini Crne Gore Milan Knežević ocenio je da je napad na njega politički motivisan, saopštio da se ne oseća bezbedno i da će od večeras nositi oružje. Knežević je to izjavio posle… »
Knežević tvrdi da je napad na njega bio politički motivisan: Sedeo sam u automobilu kad je prišao mladić i počeo da me…

Knežević tvrdi da je napad na njega bio politički motivisan: Sedeo sam u automobilu kad je prišao mladić i počeo da me…

Blic 07.12.2022
Jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) Milan Knežević kazao je da je današnji napad na njega politički motivisan. Knežević je napadnut danas na podgoričkom Aerodromu, nakon čega je u Centru bezbednosti Podgorica podneo prijavu. - U pratnji… »
Oglasio se Milan Knežević posle napada na podgoričkom aerodromu: Mladića nikada u životu nisam video

Oglasio se Milan Knežević posle napada na podgoričkom aerodromu: Mladića nikada u životu nisam video

Telegraf 07.12.2022
Knežević je napadnut danas na podgoričkom Aerodromu, nakon čega je u Centru bezbednosti Podgorica podneo prijavu. Jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) Milan Knežević kazao je da je današnji napad na njega politički motivisan. Knežević je… »

Vesti dana »