Povezane vesti

"Ako je bog rekao: Ovako..." Jelena Zana iskreno o odustajanju od vantelesne oplodnje: "Tokom analiza su otkrili da imam…

"Ako je bog rekao: Ovako..." Jelena Zana iskreno o odustajanju od vantelesne oplodnje: "Tokom analiza su otkrili da imam…

Blic 07.12.2022
Jelena Živanović iz grupe Zana gošća je emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" u kojoj iskreno govori o tome da joj se ne dopada izraz ostvariti se u ulozi majke, ali i koji zdravstveni problem ima. Jelena, nekada Galonić danas… »
(Video) "nećemo leći u krevet a da smo posvađani": Jelena Zana o ljubavnoj priči sa Žikom i tome koliko ga je promenila…

(Video) "nećemo leći u krevet a da smo posvađani": Jelena Zana o ljubavnoj priči sa Žikom i tome koliko ga je promenila…

Blic 07.12.2022
Jelena Živanović pevačica iz grupe Zana i njen partner Žika frontmen iste grupe zajedno su dugi niz godina, a 2008. su jedno drugom izgovorili i sudbonosno "da". O tome koliko su njih dvoje srodne duše Jelena je pričala u emisiji "Na terapiji sa… »
(Video) "ona je bila ozbiljan psiholog": Jelena Zana se prisetila Marine Tucaković i otkrila zašto su je svi zvali mama

(Video) "ona je bila ozbiljan psiholog": Jelena Zana se prisetila Marine Tucaković i otkrila zašto su je svi zvali mama

Blic 07.12.2022
Jelena Živanović i Zoran Žika Živanović čine grupu Zana u koju je pevačica ušla sasvim nenadano osam meseci pošto ih je zajedno sa mamom gledala kako nastupaju na "Mesamu" kada je izgovorila rečenicu: "Ovi kako su krenuli, ja ću im biti… »

Vesti dana »