Povezane vesti
Kontrolor u svakom autobusu!? Najnovije mere za gradski prevoz - ulaz samo na prednja vrata, oni će učiti putnike!
Kurir 08.12.2022
Svako vozilo javnog gradskog prevoza moglo bi da ima "svog" kontrolora karata, a putnici bi u vozilo javnog gradskog prevoza trebalo da ulaze isključivo na prednja vrata. Ovo je rešenje koje se još razmatra, a zapravo je deo nekadašnje prakse u GSP koja… »
Što ste se švercovali - švercovali ste se! Ulaziće se samo na prednja vrata, a kontrolori će biti u svakom autobusu?!
Mondo 08.12.2022
Ideja je da se u Beogradu iskoreni švercovanje, a smatra se da će to moći da se uradi ako putnici budu ulazili samo na prednja vrata i ako kontrolori budu u svakom prevozu. Ideja je da se u Beogradu iskoreni švercovanje, a smatra se da će to moći da se… »
Vesti dana »

Konstitutivna sednica Skupštine grada u Zaječaru: Opozicija i demonstranti ispred ulaza, prisutan veliki broj policajaca
Blic pre 11 minutajoš 22 povezane

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
Novi magazin pre 2 satajoš 7 povezanih

Mediji: Otac Predraga Koluvije prodaje konoplju preko firme Jovanjica Nova
Novi magazin pre 2 satajoš 5 povezanih