Povezane vesti

Američki proizvođač električnih automobila Rivian otvorio tehnološki centar u Beogradu

Američki proizvođač električnih automobila Rivian otvorio tehnološki centar u Beogradu

Euronews 08.12.2022
Američki proizvođač električnih automobila Rivian otvorio je tehnološki centar u Beogradu gde će IT stručnjaci razvijati softver za njihova vozila. Prvi i jedini model ovog terenskog vozila na električni pogon u Evropi, nalazi se u Beogradu, na… »
Predsednik u sedištu rivijana: Star trek je stigao u Srbiju! Seo u auto na struju od 835 konja pa rekao: Ja sam naučio na…

Predsednik u sedištu rivijana: Star trek je stigao u Srbiju! Seo u auto na struju od 835 konja pa rekao: Ja sam naučio na…

Kurir 08.12.2022
Ja sam seljak čovek, ja sam naučio na menjač, našalio se predsednik pošto je nakratko seo u auto koji ga je pozdravio sa "Dobro jutro, gospodine predsedniče" BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je posetio novootvoreno sedište… »
Danas sam prvi put osetio kako to izgleda biti Žan Lik Pikard: Predsednik Vučić posle otvaranja Rivijana (video)

Danas sam prvi put osetio kako to izgleda biti Žan Lik Pikard: Predsednik Vučić posle otvaranja Rivijana (video)

Kurir 08.12.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas je prisustvovao svečanom otvaranju tehnološkog centra kompanije Rivijan (Rivian Tech Center). View this post on Instagram A post shared by Александар Вучић (@avucic) "Danas sam prvi put… »
Američki proizvođač električnih automobila otvorio tehnološki centar u Beogradu

Američki proizvođač električnih automobila otvorio tehnološki centar u Beogradu

Danas 08.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas otvaranju tehnološkog centra američke kompanije „Rivijan“ u Beogradu i poručio da je Srbija ovim događajem na inovativnoj mapi bljesnula punim sjajem, na šta građani treba da budu… »
Kompanija Rivijan za proizvodnju e-vozila otvorila tehnološki centar u Beogradu

Kompanija Rivijan za proizvodnju e-vozila otvorila tehnološki centar u Beogradu

Politika 08.12.2022
Američki proizvođač električnih vozila Rivijan svečano je danas otvorio tehnološki centar na Novom Beogradu, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučić. Otvaranju prisustvuje i ministarka nauke Jelena Begović, potpredsednica kompanije za… »
Rivian otvorio tehnološki centar u Beogradu

Rivian otvorio tehnološki centar u Beogradu

Biznis.rs 08.12.2022
Američki proizvođač električnih automobila planira da zaposli 200 inženjera. Američki proizvođač električnih automobila Rivian otvorio je danas tehnološčki centar u Beogradu gde će biti zaposleno 200 inženjera, a viši potpredsednik za razvoj… »
Rivijan otvorio tehnološki centar u Beogradu; Vučić: Najboljeg iz sveta smo doveli u Srbiju

Rivijan otvorio tehnološki centar u Beogradu; Vučić: Najboljeg iz sveta smo doveli u Srbiju

RTS 08.12.2022
Američki proizvođač električnih vozila Rivijan svečano je otvorio tehnološki centar na Novom Beogradu, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Otvaranju prisustvuje i ministarka nauke Jelena Begović, potpredsednica kompanije za… »
Hil: Rivijan se uklapa u srpski ambijent, bukvalno kao burek i jogurt

Hil: Rivijan se uklapa u srpski ambijent, bukvalno kao burek i jogurt

N1 Info 08.12.2022
Američki proizvođač električnih automobila Rivijan (Rivian) otvorio je tehnološki centar u Beogradu gde će biti zaposleno 200 inženjera. Otvaranju tehnološkog centra prisustvovao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji je rekao da je dolazak… »
FOTO Vučić: Ja sam seljak čovek, naučio na menjač, prvi put sam osetio kako je biti Žan Lik Pikard

FOTO Vučić: Ja sam seljak čovek, naučio na menjač, prvi put sam osetio kako je biti Žan Lik Pikard

Radio 021 08.12.2022
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je, na otvaranju tehnološkog centra američkog proizvođača električnih vozila Rivijan na Novom Beogradu, da su "Zvezdane staze stigle u Srbiju". "Danas sam prvi put osetio kako to izgleda biti Žan Lik Pikard iz… »
Vučić: Rivijan došao u Srbiju, živim za takve stvari

Vučić: Rivijan došao u Srbiju, živim za takve stvari

Vesti online 08.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, na otvaranju tehnološkog centra američkog proizvođača električnih vozila Rivijan na Novom Beogradu, da je za našu zemlju veoma značajno što je došla jedna takva kompanija i da ne može da… »
Vučić: "Zvezdane staze" stigle u Srbiju, najinovativnija kompanija za e-vozila Rivijan

Vučić: "Zvezdane staze" stigle u Srbiju, najinovativnija kompanija za e-vozila Rivijan

Euronews 08.12.2022
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas, na otvaranju tehnološkog centra američkog proizvođača električnih vozila Rivijan na Novom Beogradu, da su "zvezdane staze" stigle u Srbiju s obzirom da je došla jedna od najinovativnijih kompanija u… »
Vučić: Zvezdane staze stigle u Srbiju - Rivijan najinovativnija kompanija za elektronska vozila

Vučić: Zvezdane staze stigle u Srbiju - Rivijan najinovativnija kompanija za elektronska vozila

Insajder 08.12.2022
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas, na otvaranju tehnološkog centra američkog proizvođača električnih vozila Rivijan na Novom Beogradu, da su "zvezdane staze" stigle u Srbiju s obzirom da je došla jedna od najinovativnijih kompanija u… »

Vesti dana »