Povezane vesti

Očevidac nezgode u kojoj je povređena devojčica: "Sledio sam se kad sam video razbacane patike i školski ranac na ulici"

Očevidac nezgode u kojoj je povređena devojčica: "Sledio sam se kad sam video razbacane patike i školski ranac na ulici"

InfoKG 08.12.2022
Očevidac saobraćajne nezgode u kojoj je teško povređena trinaestogodišnja devojčica na pešačkom prelazu kod Šoping centra Big fashion rekao je za Nova.rs da se sledio kad je video razbacane patike i školski ranac na ulici. Iz Osnovnog javnog… »
Oglasio se UKC o stanju povređene devojčice u udesu kod “BIG-a”

Oglasio se UKC o stanju povređene devojčice u udesu kod “BIG-a”

InfoKG 08.12.2022
Devojčica, starosti 13 godina, koja je teško povređena sinoć u saobraćajnoj nezgodi kod Šoping centra “BIG fashion”, ima dominantne povrede glave i grudnog koša. To je saopšteno iz kragujevačkog Univerzitetskog kliničkog centra i dodaju da… »
Teška saobraćajna nezgoda u Kragujevcu, auto oborio devojčicu na pešačkom prelazu

Teška saobraćajna nezgoda u Kragujevcu, auto oborio devojčicu na pešačkom prelazu

Top press 08.12.2022
Kragujevac – Teška saobraćajna nezgoda dogodila se u ranim jutarnjim časovima u Kragujevcu, kada je putničko vozilo oborilo devojčicu starosti 13 godina, prilikom prelaska pešačkog prelaza u jednoj od najprometnijih ulica. – Samo smo čuli tup… »
Kragujevac, devojčica teško povređena u saobraćajnoj nezgodi

Kragujevac, devojčica teško povređena u saobraćajnoj nezgodi

RTS 08.12.2022
Trinaestogodišnja devojčica teško je povređena u saobraćajnoj nezgodi koja se sinoć dogodila u Kragujevcu. Kako je RTS-u potvrđeno u kragujevačkoj policiji, devojčica je zadobila teške telesne povrede kada ju je na pešačkom prelazu u bulevaru… »
Svedoci nesreće u kojoj je automobil pokosio devojčicu u Kragujevcu "Samo smo čuli tup udarac i škripu kočnica"

Svedoci nesreće u kojoj je automobil pokosio devojčicu u Kragujevcu "Samo smo čuli tup udarac i škripu kočnica"

iKragujevac 08.12.2022
U saobraćajnoj nesreći, koja se sinoć oko 19 časova dogodila kod Tržnog centra Big Fashion u Kragujevcu, teško je povređena trinaestogodišnja devojčica. Kako navode u Policijskoj upravi, nju je auto oborio na pešačkom prelazu u Bulevaru… »
Kragujevac: Devojčica oborena na pešačkom prelazu

Kragujevac: Devojčica oborena na pešačkom prelazu

Pressek 08.12.2022
Devojčica (13) zadobila je teške telesne povrede kada je oborena na pešačkom prelazu kod Tržnog centra Big Fashion, u Bulevaru kraljice Marije u Kragujevcu, saopšteno je danas. Kako je agenciji Beta rečeno u Policijskoj upravi, nezgoda se dogodila… »

Vesti dana »