Povezane vesti

Misterija trećeg čoveka koji je svedočio likvidaciji u Ugrinovcima: Komšije otkrivaju nove detalje o ubistvu Crnogorca

Misterija trećeg čoveka koji je svedočio likvidaciji u Ugrinovcima: Komšije otkrivaju nove detalje o ubistvu Crnogorca

Nova 08.12.2022
Bojan Tatomirov (24) osumnjičen je za ubistvo Dražena Delevića (33), crnogorskog državljanina koji je izrešetan u sredu popodne u beogradskom prigradskom naselju Ugrinovci. Ubistvo se dogodilo ispred kuće u kojo je stanovao osumnjičeni Tatumirov, u… »
Telegraf dan kasnije u Ugrinovcima gde se dogodila likvidacija: "Bojan je hteo da izađe iz posla sa Draženom"

Telegraf dan kasnije u Ugrinovcima gde se dogodila likvidacija: "Bojan je hteo da izađe iz posla sa Draženom"

Telegraf 08.12.2022
Bojan T. ispalio je nakon svađe pet hitaca u Dražena D. koji je rodom iz Crne Gore. Ubistvo Dražena D. (33) dogodilo se juče oko 14 sati u Ugrinovcima, a osumnjičeni za zločin Bojan T. (24) sve je priznao policiji i otkrio da je motiv dug, saznaje… »
"Ceo grad je znao čime se bavi": Komšije ubijenog i ubice iz Ugrinovaca otkrile nove detalje: "Žrtva je bila kod Bojana…

"Ceo grad je znao čime se bavi": Komšije ubijenog i ubice iz Ugrinovaca otkrile nove detalje: "Žrtva je bila kod Bojana…

Blic 08.12.2022
Ubijeni Crnogorac Dražen D. (33) neposredno pre pucnjave, navodno je bio kod Bojana T. (24) u kući u kojoj iznajmljuje sobu gde su se i posvađali, a nakon toga ga je ubio. Dražen D. koga je juče u automobilu u Ugrinovcima, kako se sumnja ubio Bojan… »
"Ubio sam Crnogorca po imenu Dražen, dođite!" Ubica iz Ugrinovaca zvao policiju i sve im rekao: Bio mi je dužan pare!

"Ubio sam Crnogorca po imenu Dražen, dođite!" Ubica iz Ugrinovaca zvao policiju i sve im rekao: Bio mi je dužan pare!

Mondo 08.12.2022
Osumnjičeni iz Ugrinovaca koji je, kako se sumnja, usmrtio Crnogorca Dražena D., pozvao je policiju nakon zločina i sve priznao. Osumnjičeni iz Ugrinovaca koji je, kako se sumnja, usmrtio Crnogorca Dražena D., pozvao je policiju nakon zločina i sve… »

Vesti dana »