Povezane vesti

Stevan Filipović za Danas: Prošao sam kroz agoniju, i sada sam iznenađen

Stevan Filipović za Danas: Prošao sam kroz agoniju, i sada sam iznenađen

Danas 08.12.2022
Ministarstvo kulture donelo je rešenje o dodeli sredstava po konkursu Filmskog centra Srbije za 2022. godinu, u kategoriji Stimulacija samostalno snimljenog domaćeg dugometražnog filma (objavljen 3. avgusta), i kako pokazuju rezultati, „prošla“ su… »
Stevan Filipović više puta bio „ispod crte“ i konačno dobio novac: Kome su još data sredstva

Stevan Filipović više puta bio „ispod crte“ i konačno dobio novac: Kome su još data sredstva

Nova 08.12.2022
Filmovi Mile Turajlić, Stevana Filipovića, Nikole Petrovića i Ivice Vidanovića dobili su novčana sredstva na konkursu Filmskog centra Srbije. Ministarstvo kulture donelo je rešenje o dodeli sredstava za finansiranje i sufinansiranje projekata u… »
Doneto rešenje o sredstvima za konkurs FCS: Evo ko će snimati

Doneto rešenje o sredstvima za konkurs FCS: Evo ko će snimati

N1 Info 08.12.2022
Ministarstvo kulture i informisanja Republike Srbije donelo je rešenje o dodeli sredstava za finansiranje i sufinansiranje projekata u kinematografiji za 2022. godinu, u kategoriji Stimulacija samostalno snimljenog domaćeg dugometražnog filma. Konkurs… »
Ministarstvo donelo rešenje o dodeli sredstava za konkurs Filmskog centra Srbije: Evo ko će snimati

Ministarstvo donelo rešenje o dodeli sredstava za konkurs Filmskog centra Srbije: Evo ko će snimati

Danas 08.12.2022
Ministarstvo kulture i informisanja Republike Srbije donelo je rešenje o dodeli sredstava za finansiranje i sufinansiranje projekata u kinematografiji za 2022. godinu, u kategoriji Stimulacija samostalno snimljenog domaćeg dugometražnog filma. Kako… »

Vesti dana »