Povezane vesti

Selin Dion odložila prolećnu turneju 2023. zbog retke bolesti

Selin Dion odložila prolećnu turneju 2023. zbog retke bolesti

N1 Info 08.12.2022
Kanadska pop pevačica Selin Dion pomerila je svoju prolećnu turneju sledeće godine na 2024. i otkazala osam koncerata narednog leta. „Dugo se borim sa zdravstvenim problemima i bilo mi je jako teško da se suočim sa tim izazovima i da pričam o… »
Selin Dion odložila turneju za 2024. godinu zbog bolesti

Selin Dion odložila turneju za 2024. godinu zbog bolesti

Radio 021 08.12.2022
Kanadska pop pevačica Selin Dion pomerila je svoju prolećnu turneju sledeće godine na 2024. i otkazala osam koncerata narednog leta. "Dugo se borim sa zdravstvenim problemima i bilo mi je jako teško da se suočim sa tim izazovima i da pričam o svemu… »
Selin Dion se upravo oglasila: Bolujem od retke neurološke bolesti koja pogađa jednog u milion ljudi

Selin Dion se upravo oglasila: Bolujem od retke neurološke bolesti koja pogađa jednog u milion ljudi

City magazine 08.12.2022
Selin Dion se danas obratila svojim fanovima i objavila tužnu vest. Slavna pevačica Selin Dion je na svom Instagram profilu objavila video u kom govori kako boluje od retke neurološke bolesti koja pogađa jednu u milion osoba na svetu, piše index.hr… »
"Za mene nema leka" Slavna pevačica otkrila od čega boluje i rastužila svet

"Za mene nema leka" Slavna pevačica otkrila od čega boluje i rastužila svet

Alo 08.12.2022
"Imam problema sa zdravljem već duže vreme i bilo mi je jako teško da se suočim sa izazovima i pričam o svemu što sam prolazila" Pevačica Selin Dion već neko vreme boluje od mišićnih kontrakcija zbog kojih ne može sigurno da stoji i da se… »

Vesti dana »