Povezane vesti

Jovanović Ćuta u Skupštini: Atlagić me fiksira, Rističević šalje erotske poruke

Jovanović Ćuta u Skupštini: Atlagić me fiksira, Rističević šalje erotske poruke

N1 Info 08.12.2022
Poslanik poslaničke grupe Moramo – Zajedno Aleksandar Jovanović Ćuta tražio je od predsedavajuće sednicom Snežane Paunović da ga "zaštiti od poslanika Srpske napredne stranke (SNS)" i naveo da ga “Marko Atlagić fiksira i upućuje erotske… »
Erotski pokreti u skupštini?! Ćuta se požalio da ga Rističević i Atlagić uznemiravaju: Fiksiraju me! Molim vas da me…

Erotski pokreti u skupštini?! Ćuta se požalio da ga Rističević i Atlagić uznemiravaju: Fiksiraju me! Molim vas da me…

Kurir 08.12.2022
Ni današnja sednica Skupštine Srbije na čijem je dnevnom redu rasparav o budžetu za 2023. godinu nije prošla bez čarki i incidenata između poslanika vlasti i opozicije. Poslanik Aleksandar Jovanović Ćuta iz koalicije Moramo- Zajedno požalio se u… »
Ćuta u Skupštini rekao da mu Rističević šalje erotske poruke

Ćuta u Skupštini rekao da mu Rističević šalje erotske poruke

Danas 08.12.2022
Buru u skupštinskoj sali izazvalo je obraćanje Aleksandra Jovanovića Ćute, poslanika Zajedno Moramo, koji je, u kontekstu ponašanja vladajuće većine prema opoziciji pitao odakle poslaniku sa liste SNS Marjanu Rističeviću njegov privatni broj… »
Atlagić i Rističević mi upućuju erotske poruke: Ćuta se žali na seksualno uznemiravanje u Skupštini

Atlagić i Rističević mi upućuju erotske poruke: Ćuta se žali na seksualno uznemiravanje u Skupštini

Nova 08.12.2022
Narodni poslanik Aleksandar Jovanović Ćuta rekao je da mu poslanici vlasti, Marjan Rističević i Marko Atlagić šalju erotske pokrete. „Moram da vam se požalim, ugrožen je red i mir na sednici. Od kada sam došao na skupštinu, poslanik Atlagić… »

Vesti dana »