Povezane vesti

Kurtijev teror! Policija otela porodici Petrović svo vino: Ovim sramotnim činom završena dvodnevna drama u Velikoj Hoči…

Kurtijev teror! Policija otela porodici Petrović svo vino: Ovim sramotnim činom završena dvodnevna drama u Velikoj Hoči…

Kurir 08.12.2022
Iz vinarije porodice Petrović iz Velike Hoče Kurtijeva policija je zaplenila gotovo svo vino, što je oko 42.000 litara. Ovim sramnim činom završena je gotovo dvodnevna drama, a sve vreme kuća porodice Petrović bila je pod okupacijom. Policija se… »
Vlasnik vinarije u Velkoj Hoči: Svestan sam prekršaja, ali je sve moglo da se reši mirno

Vlasnik vinarije u Velkoj Hoči: Svestan sam prekršaja, ali je sve moglo da se reši mirno

Novi magazin 08.12.2022
Vlasnik vinarije "Petrović" u Velikoj Hoči, Srđan Petrović, rekao je pošto mu je kosovska policija danas zaplenila vino i rakiju, da je svestan svog prekršaja i dodao da je, ipak, "sve moglo da se reši mirno". Insajder.net je preneo da su… »
Kosovska policija zaplenila svo vino porodice Petrović

Kosovska policija zaplenila svo vino porodice Petrović

Dnevnik 08.12.2022
VELIKA HOČA: Kosovska policija zaplenila je gotovo svo vino iz vinarije porodice Petrović iz Velike Hoče nešto posle 19 časova. Službenici kosovske Carine i pripadnici policijskih snaga napustili su Veliku Hoču nakon što su lokalnom vinaru Srđanu… »
"Bilo je potresno slušati jauke": Emotivne reči profesorke koja je prisustvovala incidentu u Velikoj Hoči

"Bilo je potresno slušati jauke": Emotivne reči profesorke koja je prisustvovala incidentu u Velikoj Hoči

Telegraf 08.12.2022
Podsećamo da je Carina saopštila da je zaplenila više od 40.000 litara u ovom mestu. Situacija u Velikoj Hoči, mestu u opštini Orahovac na Kosovu i Metohiji, koja je nastala kada su u ovo selo došli pripadnici specijalne policije sa cisternama da… »
Vlasnik vinarije iz Velike Hoče: Sve je moglo da se reši mirno

Vlasnik vinarije iz Velike Hoče: Sve je moglo da se reši mirno

N1 Info 08.12.2022
Vlasnik vinarije "Petrović" Srđan Petrović iz Velike Hoče rekao je posle zaplene vina i rakije da je svestan svog prekršaja, ali i da je uveren kako je sve moglo da se reši mirno. Pripadnici kosovske policije i Carine sproveli su akciju kontrole… »
Vlasnik vinarije u Velikoj Hoči za Insajder: Svestan sam prekršaja, ali je sve moglo da se reši mirno

Vlasnik vinarije u Velikoj Hoči za Insajder: Svestan sam prekršaja, ali je sve moglo da se reši mirno

Insajder 08.12.2022
Srđan Petrović, vlasnik vinarije „Petrović“ u Velikoj Hoči, rekao je za Insajder, nakon današnje zaplene vina i rakije da je svestan svog prekršaja, i dodao da je ipak „sve moglo da se reši mirno”. Pripadnici kosovske policije i Carine… »
Carina Kosova: Pri kraju akcija zaplene pića u vinariji u Velikoj Hoči

Carina Kosova: Pri kraju akcija zaplene pića u vinariji u Velikoj Hoči

Insajder 08.12.2022
Carina Kosova objavila je da je akcija zaplene alkoholnih pića u Velikoj Hoči pri kraju, navodeći da je do zaplene došlo jer proizvodnja i prodaja tih pića nije obavljena u skladu sa relevantnim zakonima Kosova. Akcija se odvija u saradnji sa… »

Vesti dana »